fit.pl mobile logo

Jacuzzi ogrodowe 6 osobowe - jakie są jego zalety?

Jacuzzi ogrodowe 6 osobowe zapewni relaks całej rodzinie. Sprawdzi się idealnie nie tylko podczas upalnego lata, ale również zimą. O czym trzeba pamiętać, wybierając jacuzzi?

Jacuzzi ogrodowe 6 osobowe to relaks dla całej rodziny o każdej porze roku. Panel sterujący, głośniki, oświetlenie LED i inne przydatne funkcje sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest prawdziwą przyjemnością. Idealnie sprawdzi się latem, ale też zimą, ponieważ szybkie podgrzewanie wody do wysokiej temperatury pozwala cieszyć się relaksem bez względu na warunki pogodowe.

 

O czym należy pamiętać przy wyborze jacuzzi?

 

Jeśli marzy Ci się SPA ogrodowe, zakup jacuzzi będzie idealnym pomysłem. Jest to odpowiednie urządzenie zarówno dla singla, jak i dla rodzin z dziećmi. Wystarczy wybrać model dopasowany do własnych potrzeb i cieszyć się relaksem w prywatnym SPA. Jak wybrać najlepsze jacuzzi? Jest to inwestycja na długie lata, dlatego trzeba dobrze przemyśleć szczegóły, aby wybrać urządzenie idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Przy zakupie trzeba się zastanowić przede wszystkim nad tym, ile osób będzie korzystać z urządzenia. Jeśli ma to być urządzenie dla jednej osoby lub pary, dobrym pomysłem będą niecki z dwoma lub trzema miejscami. W przypadku większych potrzeb jacuzzi ogrodowe 6 osobowe sprawdzi się idealnie. Solidne wykonanie zapewnia trwałość produktu. Takie jacuzzi sprawdza się lepiej, niż dmuchane jacuzzi.

 

Przed zakupem trzeba też zastanowić się, jak często jacuzzi będzie użytkowane. Częstotliwość użytkowania jest związana z utrzymaniem czystości, wymianą filtrów czy umiejscowieniem wanny SPA w dostosowanym do tego miejscu w ogrodzie lub w domu. Wanna SPA powinna być też dostosowana do aranżacji otoczenia. Specjalny kreator pozwala dobrać kolor obudowy, akrylu czy pokrywy termicznej, aby jacuzzi idealnie komponowało się z otoczeniem. Pod uwagę trzeba też wziąć system oraz ilość dysz, ponieważ ma to wpływ na komfort użytkowania. Rozmieszczenie dysz i ciśnienie wody mają duży wpływ na dobroczynne skutki korzystania z pobytu w prywatnym jacuzzi, dlatego wszystkie te elementy trzeba dokładnie przeanalizować. Istotne jest również to, jak wygląda pielęgnacja wody basenowej, czy dostępny jest system zmiękczania wody i czy będzie potrzebna pompa filtrująca. Warto też pamiętać, że specjalna pokrywa zabezpieczy wodę przed zanieczyszczeniami i spowolni utratę ciepła z wody, dlatego warto ją dokupić.

 

Jacuzzi ogrodowe 6 osobowe – jakie są jego zalety?

 

Spędzanie czasu w ciepłej wodzie i korzystanie z hydromasażu to relaks, na który warto sobie pozwolić. Taka kąpiel to również korzyści dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Hydroterapia zalecana jest dla osób, które zmagają się z różnymi dolegliwościami, poprawia również odporność zdrowych osób. Hydromasaż rozluźnia mięśnie i zapewnia lepsze krążenie krwi. Korzyść mogą odnieść m.in. osoby, które mają problem z cellulitem, bezsennością, a nawet przewodem pokarmowym. Korzystanie z jacuzzi pomaga na bóle menstruacyjne, nerwobóle, ciśnienie krwi oraz pomaga zrelaksować się w stanach przemęczenia.

 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl