fit.pl mobile logo

Jakie buty do męskich joggerów? Odpowiedź wcale nie jest tak oczywista!

Przeżywamy złoty wiek dla stylu sportowo-eleganckiego. Łączymy coraz częściej skrajne style i ubieramy się bardzo swobodnie. Liczy się wygoda, ale chcemy też prezentować się atrakcyjnie i czuć dobrze w swej skórze, gdy patrzymy w lustro. W modzie męskiej już od dłuższego czasu hitem są joggery męskie. Jak dobrać do nich dodatki i buty, by wyglądać świetnie? O tym poniżej!

Spodnie męskie na co dzień

Warto na wstępie wyjaśnić, co to są spodnie joggery. Jeśli jeszcze nie znalazły swego miejsca w naszej szafie, trzeba to zmienić, ponieważ mają bardzo uniwersalne zastosowanie i pasują do wielu stylizacji. Joggery męskie są kompromisem pomiędzy stylem ulicznym, codziennym, a sportowym. Mają bowiem krój klasycznych dresów – u góry są szersze w udach, ku dołowi zaś zwężają się i są dopasowane do kostek dzięki obecności ściągaczy. Istnieje kilka rodzajów joggerów, dlatego każdy mężczyzna może wybrać dla siebie najodpowiedniejszy fason i kolor.

Rodzaje joggerów męskich

Te spodnie są niezwykle uniwersalne. Dlaczego? Szukając najlepszego rozwiązania dla siebie, możemy wybrać np. bojówki jogger lub joggery jeansowe męskie, np. oferowane przez markę Denley. Dzięki temu możemy stworzyć zupełnie różne stylizacje od miejskiej nonszalancji po silny, charakterny image z akcentami moro.
Jakie obuwie i dodatki do joggerów

Kiedy szukamy wymarzonych stylizacji, powinniśmy brać pod uwagę wszystkie aspekty, takie jak:

kolorystyka – dopasowujemy ją do naszej karnacji. To bardzo ważne, ponieważ ta jedna kwestia ma wpływ na całościowy odbiór stylizacji. Nie należy wybierać zbyt wielu części garderoby w jednostajnych odcieniach, bo wtedy look okaże się monotonny, a nawet przytłaczający;
krój – powinien korespondować z sylwetką;
dodatki – detale potrafią zrobić ogromne wrażenie, choć wydają się czasem niepozorne. Oprócz dodatków niezwykle istotne jest obuwie. Zatem jakie buty do joggerów wybrać?

Jakie buty do joggerów okażą się najlepsze?

Postawmy na sportowy styl, bo takie są również te spodnie. Liczy się wygoda i swoboda przy równoczesnej zgodności z najnowszymi trendami! Możemy zatem wybrać modne sneakersy (zarówno niskie, jak i wysokie), a także klasyczne trampki. Sprawdzą się także lekkie półbuty lub w odważniejszych stylizacjach martensy.
Jesienną porą możemy pokusić się o sztyblety skórzane, ponieważ spodnie joggery są dość mocno dopasowane w łydce i przylegające w okolicach kostki, a to pozwoli schować nogawki bez problemu w cholewce butów.

Joggery męskie - dla kogo?

Dla każdego! Dla fanów sportowego stylu i tych, którzy lubią łączyć styl miejski z nieco bardziej ekstrawaganckim lub dla tych, którzy co chwilę zmieniają look i nie przywiązują się do żadnej konkretnej wizji – wciąż poszukują swojego stylu. Joggery sprawdzają się w wielu okolicznościach – zarówno na co dzień, w pracy, podczas zabieganego tygodnia, gdy jesteśmy w rozjazdach i chcemy wyglądać modnie, ale też zależy nam na komforcie.
Joggery połączone z bardziej eleganckimi dodatkami mogą też doskonale prezentować się podczas imprezy z przyjaciółmi. Warto poszukać też inspiracji modowych online i korzystając z gotowych propozycji bez trudu skompletować satysfakcjonujący nas zestaw. Dzięki temu zaoszczędzimy czas i szybko uzyskamy pożądany efekt. Pamiętajmy jednak, by stylizacja była zgodna z naszym temperamentem i wyrażała osobowość. Jeśli ubierzemy się zgodnie ze swoim stylem, poczujemy pewność siebie, a to od z kolei wpłynie pozytywnie na naszą codzienność.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl