fit.pl mobile logo

Michał Milowicz i Izabela Mika

Para nr 3: Michał Milowicz i Izabela Mika

Michał Milowicz

Aktor, piosenkarz. Zagrał w wielu filmach fabularnych i serialach telewizyjnych. Już w szkole podstawowej uczęszczał do kółka wokalno - muzycznego, a w szkole średniej w warszawskich klubach studenckich uczył się tańca od mistrzów „break dance”. Zadebiutował w 1991 roku w słynnym musicalu Janusza Józefowicza „Metro”.

Związany był z muzycznym teatrem „Buffo”, gdzie zagrał w spektaklach: „Przeboje”, „Elvis” (był jego pomysłodawcą i głównym wykonawcą), „Do grającej kasy grosik wrzuć – 2”, „Tyle miłości”, „Przeżyj to sam”, „Obok nas”, „Niedziela na Głównym”. W teatrze Roma zagrał główną rolę w musicalu „Grease”.

Ma na swoim koncie również wiele ról w produkcjach fabularnych (min.: „Szczur” w reż. J. Łomnickiego, „Sztos” reż. O. Lubaszenko, „Kilerów 2-óch” reż. J. Machulski, „Chłopaki nie płaczą” reż. O. Lubaszenko) oraz serialach telewizyjnych (wybrane z nich to; „Wiedźmin” reż. M. Brodzki, „Lokatorzy” reż. I. Kegler, K. Kaniewska oraz „Sąsiedzi” reż. F. Erol ).

Izabela Mika

mika1

[-------]

Naukę tańca zaczęła od baletu w wieku 7 lat. Jednak w ognisku baletowym wytrzymała tylko rok, bo strasznie się nudziła. Szczęśliwie, piętro wyżej odbywały się zajęcia z tańca towarzyskiego, który okazał się być wprost idealnym zajęciem dla Izy. Jako dziecko doprowadzała do rozpaczy dorosłych swoim nadmiarem energii, ale kiedy zaczęła trenować, rodzice odetchnęli z ulgą. Po treningu tańca na rozrabianie nie miała już ani siły, ani czasu.

Jej najważniejsze osiągnięcia taneczne to Finały Mistrzostw Polski, III miejsce na Grand Prix, jest wielokrotną mistrzynią okręgu lubelskiego. Posiada klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich (najwyższa klasa międzynarodowa).

Brakowało jej jednak tańca i emocji, jakie wyzwala udział w turniejach, dlatego postanowiła przyjść na casting do IV edycji programu.

Przyznaje, że praca w tym programie okazała się być trudniejsza niż przypuszczała. I wcale nie ma na myśli wyczerpujących treningów, bo tego się spodziewała. Zaskoczyło ją, że program wymaga też silnej psychiki, czuje się odpowiedzialna za siebie i za swojego partnera, którego musi nauczyć. A świadomość, że będzie oceniana naprawdę może deprymować.


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl