fit.pl mobile logo

Olga Kurylenko – dziewczyna Bonda

Zanim ukraińska aktorka przeistoczyła się w dziewczynę Bonda, musiała wylać hektolitry potu
Ukraińska aktorka w kilka tygodni przeistoczyła się z łagodnej modelki w waleczną i silną dziewczynę Bonda, dla której strzelanie z pistoletu i skoki spadochronowe to chleb powszedni.
olgakurylenkoW nowej części sagi o przygodach dzielnego agenta Olga Kurylenko wcieliła się w rolę Camille: rosyjsko-boliwijskiej agentki i oczywiście... głównej dziewczyny Bonda.

Egzotyczna piękność pomaga agentowi 007 pokonać złych ludzi, ale zanim to zrobi da mu porządnie popalić. To pewnie rewanż za tygodnie ciężkich treningów.

Treningi Olgi zaczęły się miesiąc przed pierwszym klapsem „Quantum of Solace”. Podczas czterogodzinnych treningów sztuk walki aktorka wylewała codziennie hektolitry potu. Odkąd zjawiła się w Wielkiej Brytanii wpadła w ręce specjalisty od kaskaderskich ewolucji.

– Przewieźli mnie tam na miesiąc przed zdjęciami, bym nabrała formy i wiedziała, co i jak zrobić – mówi ukraińska piękność.

O tym, jak trudne jest życie dziewczyny Jamesa Bonda przekonała się na własnej skórze. Oprócz nauki walki Olga Kurylenko musiała do perfekcji opanować skoki spadochronowe i strzelanie z broni.

[-------]


olgakurylenko2Trening dziewczyny Bonda

Trening sztuk walki skupił się przede wszystkim na choreografii, nauce jak zadawać ciosy, markować je i realistycznie upadać. Ale aby sceny walki wyglądały prawdziwie, Olga musiała być w szczytowej formie, a to wymaga ogromnego wysiłku.

Ukraińska gwiazda przez trzy tygodnie trenowała system walki Wolfa, wymyślony przez nowozelandzkiego choreografa i instruktora sztuk walki. Metoda polega na połączeniu współpracy i rywalizacji partnerów, w taki sposób, by osiągnąć wspólne dla nich cele.

Typowym ćwiczeniem jest balansowanie ciałem tak, by przewrócić przeciwnika czy zadawanie ciosów, ale bez kontaktu z ciałem rywala.

Sztuki walki pochłaniały ogrom sił, ale dziewczyna Bonda musiała wykrzesać z siebie resztki energii i przejść rygorystyczne, wojskowe szkolenie. Nie obyło się bez pompek, przysiadów, skłonów, biegania i podnoszenia ciężarów.

Wysiłek opłacił się, bo Olga idealnie dopasowała się do wizerunku filmowej dziewczyny Bonda. A jej uroda zrobiła wrażenie nie tylko na Agencie Jej Królewskiej Mości.


www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl