fit.pl mobile logo

Program Lider Animator - wygraj szkolenia i granty o wartości do 15 000zł

"Masz pomysł na super imprezę? Lider Animator może Ci pomóc! Dla najlepszych bezpłatne szkolenia podczas Akademii Lidera a także możliwość otrzymania dodatkowego wsparcia finansowego dla Twojego wydarzenia. Dołącz do nas! Więcej informacji na www.lideranimator.pl" 

Lider Animator - Obudź Swoje Ciało. Wspieramy animatorów sportu, budzimy Polaków do ruchu!

 

Akademia Lidera rusza w trasę!


Już od czerwca Akademia Lidera rusza w trasę! Przez 3 weekendy w roku Akademia otwiera swoje drzwi dla wszystkich, którzy lokalnie działają na rzecz sportu. Zaplanowane bloki szkoleniowe są odpowiedzią na bieżące potrzeby animatorów sportu. Do współpracy zaproszono najlepszych specjalistów w zakresie fizjoterapii, motywacji, komunikacji, w tym social mediów czy żywienia w sporcie.

Autorzy najciekawszych projektów mogą dodatkowo zyskać wsparcie finansowe dla swojej codziennej działalności o wartości nawet do 15 000 PLN.Terminy Akademia Lidera:
10-12 czerwca: Stara Wieś (http://www.dojostarawies.com)
17-19 czerwca: Poznań (http://www.regattahotel.pl)
26-28 sierpnia: Rulewo k/Grudziądza (http://hanzapalac.pl)

Akademia Lidera od 4 lat jest miejscem pozyskiwania wiedzy, inspiracji i wymiany doświadczeń. To coroczne 3-dniowe spotkania dla ludzi, których łączy pasja do sportu.

Na Akademii byłem po raz pierwszy i to było dla mnie niesamowite przeżycie. Poznałem wielu fantastycznych ludzi i zaczerpnąłem wielu ciekawych inspiracji. – Sebastian Peret (Mielec), laureat programu Lider Animator-Obudź Swoje Ciało.

Najpiękniejsza przygoda życia z fantastycznymi ludźmi, pełnymi pasji, dająca w życiu więcej niż niejedna szkoła. – Joanna Wolniewicz (Pobiedziska), laureatka programu Lider Animator-Obudź Swoje Ciało.

Spotkanie wspaniałej, pozytywnie zakręconej grupy wariatów dającej wiele energii, której można czerpać garściami! Bezcenne przeżycie, które pozostanie w mojej głowie i sercu na długi czas! – Maciej Młodzik (Poznań), laureat programu Lider Animator-Obudź Swoje Ciało.

Swoje zgłoszenie do Akademii Lidera 2016 będzie można nadsyłać w terminie od 4 kwietnia do 22 maja za pośrednictwem specjalnego formularza na stronie www.lideranimator.pl. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

A wszystko dlatego, bo kochamy dzielić się pasją do sportu…

W ciągu dotychczasowych czterech edycji program Lider Animator-Obudź Swoje Ciało wsparł ponad 100 projektów z całej Polski na łączną wartość ponad 1 000 000 złotych, aktywując tym samym blisko 200 000 osób.

Organizatorem programu jest Fundacja Aktywności Fizycznej i Zdrowia „Sport Support”. Partnerami programu są firma Coca-Cola oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki, które objęło także honorowy patronat nad programem.

Więcej informacji o programie można znaleźć na www.lideranimator.pl

 PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl