fit.pl mobile logo

"Taniec z gwiazdami" - odcinek drugi

No i mamy za sobą pierwsze pożegnanie. Po drugim odcinku "Tańca z gwiazdami" program musieli opuścić Wojciech Majchrzak i Magdalena Soszyńska.
No i mamy za sobą pierwsze pożegnanie. Po drugim odcinku "Tańca z gwiazdami" program musieli opuścić Wojciech Majchrzak i Magdalena Soszyńska.

W drugim odcinku programu konkursowe pary miały za zadanie zatańczenie rumby i quickstepa. Najlepiej z tym zadaniem poradzili sobie Bartosz Obuchowicz i Kinga Jurecka oraz Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak.

Bartosz i Kinga zatańczyli quickstepa do utworu "Courtine time" Prince'a. Bartosz udowodnił, że wysokie oceny z poprzedniego odcinka oraz pierwsze miejsce w rankingu widzów nie były przypadkiem -zatańczył bardzo dobrze i z wyczuciem. Jeśli dalej będzie prezentował się w ten sposób, można go uważać za jednego z faworytów programu.

Równie dobrze poradził sobie popularny "Pan Fasola", czyli Krzysztof Tyniec. Jego rumba była praktycznie bez zarzutu, a Krzysztof zaprezentował niemal profesjonalna postawę i poprawne figury, za co zgarnął zasłużone pochwały od sędziów. Pochwalona została tez jego partnerka, Kamila Kajak, za to jak radzi sobie w charakterze nauczycielki tańca. - Jesteś nie tylko znakomitą tancerką, ale myślę, że będziesz w przyszłości wspaniałą instruktorka tańca - nie krył zachwytu Piotr Galiński.

Spośród tańczących warto jeszcze wyróżnić Ivana Komarenkę i Blankę Winiarską, którzy zatańczyli quickstepa do popularnej piosenki "Mr Sandman". Ivan ma "dryg" do tańca i jeśli poprawi trochę swój warsztat będzie z niego naprawdę dobry tancerz.
[-------]

Przyzwoicie zaprezentowali się jeszcze Omenaa Mensah i Rafał Maserak oraz Kasia Cerekwicka i Żora Korolyov. Choć zarówno Omenaa, jak i Kasia sporo jeszcze muszą poprawić, żeby myśleć o zdobyciu uznania publiczności zostaniu w programie na dłużej.

Pozostałe pary powinny potraktować głosy sędziów i liczbę sms-ów od widzów jako ostrzeżenie i zachętę do cięższej pracy. Ewa Wachowicz i Marek Fiksa zajęli przedostatnie miejsce, a Katarzyna Tusk i Stefano Terrazzino oraz Rafał Olbrychski i Ewa Szabatin bardzo słabiutki sędziów. To może być dla tych par niepokojące. Sporo też poprawić muszą Anna Samusionek i Łukasz Czarnecki, którzy ulokowali się mniej więcej pośrodku, czyli w można by powiedzieć że w szkolnej skali ocen zasłużyli na "tróję".

Jedno jest pewne - prawdziwe emocje dopiero przed nami.
 

nr
pary


para

punkty
sędziów


ranking
sędziów


ranking
widzów


suma
punktów


klasyfikacja

rodzaj
tańca


1.
Kasia i Żora 30 7 4 11 6 quickstep

2.
Wojciech i Magdalena 25 4 1 52 10 rumba
3. Ivan i Blanka 32 8 9 17 2 quickstep

4.
Ewa i Marek 27 5 2 7 9 rumba
5. Bartosz i Kinga 33 10
8
18 1
quickstep

6.
Katarzyna i Stefano 24 2 10 12 5 rumba
7. Omenaa i Rafał 30 7 6 13 4 quickstep
8. Krzysztof i Kamila 33 10 5 15 3 rumba
9. Anna i Łukasz 25 4 3 7 8 quickstep
10. Rafał i Ewa 24 2 7 8 7 rumba

TK
www.fit.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl