fit.pl mobile logo

Totalny must have na siłownię!

Motywacja do treningów bierze się nie tylko z silnej woli lub marzeń o nienagannej sylwetce. Zależy też od wielu czynników, które sprawiają, że wizyta na siłowni staje się przyjemniejsza i dostarcza nam jeszcze więcej endorfin. Otaczanie się rzeczami, które lubimy wprawia nas w dobry nastrój, a co najważniejsze nasza chęć do działania wzrasta. Ulubiony kolor, stylowy strój, designerski gadżet - co należy ze sobą zabrać, aby ćwiczenia dawały radość?

Nieprawdą jest, że wszystkie akcesoria, które zabieramy na trening muszą być nudne i w neutralnych kolorach. Otaczajmy się rzeczami, na które patrzenie i ich używanie sprawia nam przyjemność. Ważne jest, abyśmy za pomocą dodatków mogli zaprezentować swój styl i czuli się dobrze sami ze sobą.

Ręcznik szybkoschnący

Wybierając się na zajęcia najlepiej zabrać ze sobą dwa ręczniki. Jeden, który będzie nam towarzyszył na sali, drugi zaś, który przyda nam się po kąpieli. Aby nasza torba treningowa nie była kosmicznych rozmiarów wybierzmy taki model, który zabierze na naprawdę mało miejsca. Dobrze jest postawić wtedy na szybkoschnący ręcznik np. Dr.Bacty. Posiada on technologię Polygiene® działającą przeciwko namnażaniu się bakterii oraz niwelującą przykre zapachy, wchłania 4,5 razy więcej wody niż sam waży, a do tego jest przyjemny w dotyku oraz dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Pamiętajmy, że bez własnego ręcznika komfort ćwiczenia drastycznie spada i to nie tylko kwestia higieny osobistej, ale również szacunku do innych użytkowników i dbania o sprzęt.

Słuchawki

Wielu fanów muzyki, nie wyobraża sobie treningu bez jej słuchania. Chociaż każdy fitness club proponuje swoją playlistę to jednak najczęściej chcemy ćwiczyć przy swoich ulubionych kawałkach. Komfort wzrasta, jeśli posiadamy nienaganny sprzęt, z którego muzyka płynie i otula nasze uszy wysoką jakością dźwięku. Jedni są fanami słuchawek dousznych, a inni lubią tylko te nauszne. Za to większość osób trenujących regularnie zgodzi się co do jednego – słuchawki bezprzewodowe to jeden z najlepszych wynalazków. Dzięki nim telefon nie spadnie nam po raz kolejny, kiedy niechcący oddalimy się od bieżni, a kabelek nie będzie nas ograniczał podczas ćwiczeń wymagających dużego zakresu ruchu.

Butelka na wodę

Może być kolorowa, we wzory, przeźroczysta z wkładem na owoce, albo składana. To nie tylko doskonała okazja na posiadanie czegoś ładnego, co urozmaici nasz look, ale także  pozytywnie wpłynie na środowisko. Posiadając butelkę wielokrotnego użytku redukujemy zużycie plastiku i może zainspirujemy innych do zrobienia takiego kroku np. z butelką marki Contigo, która przetrwa z nami nie jeden sezon.

Strój

Podobno w teorii każdy strój jest dobry do ćwiczeń, ale w praktyce nie do końca tak jest. Odpowiedni ubiór to gwarancja wygody oraz dobrego samopoczucia. Strój nie powinien  być zbyt mały, ani zbyt obcisły. Powinien również dobrze przepuszczać powietrze i wchłaniać na bieżąco pot. Dla kobiet szczególnie ważne będzie też dobranie odpowiedniego stanika. Warto zwrócić uwagę również na buty, ponieważ te o sportowym przeznaczeniu, mogą uchronić przed niejedną kontuzją.

Składany lunchbox

Dużo osób aktywnych fizycznie po skończonym treningu je posiłek, który najczęściej przygotowuje w domu i zabiera ze sobą. Idealnym rozwiązaniem jest składany lunchbox ze sztućcami wielorazowego użytku. Po zjedzeniu zajmuje mało miejsca, można wrzucić go do torby i nigdy nie zapomni się o sztućcach!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl