fit.pl mobile logo

Międzynarodowa Konwencja FitStyle Winter 2016! Już w lutym w Radomiu!

27-28 lutego 2016 to daty, które każdy z miłośników fitness powinien zapisać w swoim kalendarzu. W ostatni weekend lutego fitnessowa rodzina spotyka się w Radomiu, podczas Międzynarodowej Konwencji FitStyle Winter 2016 


Międzynarodowa Konwencja FitStyle Summer to niepowtarzalna okazja, by przez dwa dni wziąć udział w lekcjach i warsztatach prowadzonych przez szkoleniowców z charyzmą i bogatym doświadczeniem. Na zaproszenie FitStyle odpowiedziały sławy światowego i polskiego fitness. Lekcje poprowadzą: Nicola Rossi z Włoch, Lorenzo Somm z HiszpaniiPer Markussen ze Szwecji,, Salvatore Panebianco z Włoch, Abby Aouragh z Maroka oraz dr Jola Ignaszewska-Kuchbauch z Austrii. Na konwencji FitStyle Summer nie może zabraknąć całej plejady wyśmienitych polskich prezenterów z czołowych Szkół Fitness. Uczetsnicy konwencji będą mogli wziąc również udział w zajęciach Salsation, które zaprezentowane zostaną na konwencji po raz pierwszy. Swoją premierę na Międzynarodowej Konwencji FitStyle Winter 2016, będzie miała również lekcja Zumba Step. 

Organizatorzy przygotowali dla uczestników bogaty program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W programie przewidziano bogactwo lekcji choreograficznych, zarówno zajęcia dance, jak i na stepie. Amatorzy lekcji wzmacniających również znajdą coś dla siebie.Podczas konwencji zorganizowany zostanie również Maraton Zuma Fitness. To już 12 edycja Maratonu, który od początku towarzyszy Międzynarodowej Konwencji FitStyle. Podczas maratonu wystąpi czołówka polskich instruktorów zumby, którzy porwą do wspólnego, energetycznego tańca każdego. Jeśli znasz zumbę, wiesz już, że to niezwykła fuzja aerobiku i tańca inspirowana latynoskimi rytmami. Jeśli jeszcze jej nie spróbowałaś, nie trać czasu i weź udział w naszym maratonie zumby Gwarantujemy, że po trzech godzinach będziesz chciał więcej!

W konwencji udział może wziąć każdy, bez względu na to czy jest początkującym czy doświadczonym instruktorem. Do wspólnych ćwiczeń zapraszamy również osoby, które nie mają instruktorskiego doświadczenia, a fitness stał się dla nich sposobem na życie. Międzynarodowa Konwencja FitStyle Winter jest przeznaczona dla każdego kto kocha ruch i chce być po prostu FIT. Międzynarodowa Konwencja FitStyle Summer to niepowtarzalne miejsce, w którym uczestnicy będą mogli podzielić się swoją fitnessową pasją, wymienić doświadczenia. To również doskonała okazja do poszukania nowych inspiracji i nowinek ze świata fitness i tańca, by z wakacji wrócić do pracy w klubie z głową pełną nowych pomysłów.

Godzina 19 wcale nie kończy pierwszego dnia na konwencji Fitstyle Summer. W program konwencji po raz kolejny wpisany został wieczór integracyjny FitStyle Summer Night w klimatach Gorączki Sobotniej Nocy, podczas którego wszyscy uczestnicy będą mogli bawić się, relaksować i świętować fitness. Impreza integracyjna to doskonała okazja na bliższe poznanie się, zacieśnienie kontaktów i integrację z innymi miłośnikami fitness.

Dwa dni, dwie sale, rewelacyjny program, atrakcje, nowości i niespodzianki – to główne powody do tego, by weekend 27-28 lutego spędzić w Radomiu.

Cennik:

150 zł - dwa dni konwencji (cena obowiązuje do 31 stycznia 2016) - KUP BILET

100 zł - jeden dzień - KUP BILET

20 zł - Maraton Zumba Fitness - KUP BILET

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl