fit.pl mobile logo

Holisten - Hit czy Kit? Poznaj Prawdziwe Opinie!

Holisten to innowacyjna formuła oparta na naturalnych składnikach, która pomogła już tysiącom Polaków pozbyć się nadwagi. Okazuje się, że ciężkie treningi i restrykcyjna dieta nie muszą być konieczne, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Z Holisten proces odchudzania staje się o wiele prostszy!

W tym wpisie przyjrzymy się szczegółowo nowemu naturalnemu suplementowi odchudzającemu, który w krótkim czasie stał się jednym z najlepiej sprzedających się produktów wspomagających odchudzanie w naszym kraju. Mowa oczywiście o Holisten.

Po więcej szczegółów przejdź do oficjalnej strony produktuwww.holisten.pl

Dla wielu osób odchudzanie i utrzymanie zdrowego stylu życia nie jest łatwe, a coraz więcej osób walczy z nadwagą i jej konsekwencjami zdrowotnymi. Odkładanie się tkanki tłuszczowej wiąże się niewątpliwe z siedzącym trybem życia czy też brakiem konsekwencji w ćwiczeniach i diecie.

W celu rozwiązania tego problemu warto sięgnąć po naturalne środki, które mogą być stosowane do pozbycia się dodatkowych kilogramów. Jednak jak znaleźć ten skuteczny i nie wyrzucić pieniędzy w błoto?

Przeanalizujmy szczegółowo Holisten, aby zrozumieć, czy środek ten naprawdę działa i można mu zaufać. Ponadto sprawdzimy, czy można go kupić w aptece, ile kosztuje oraz jakie składniki są zawarte w jego formule?

Co to jest Holisten?

Holisten (oficjalna strona internetowa) to innowacyjny produkt wspomagający odchudzanie, który występuje w postaci kapsułek, a jego skład jest w 100% naturalny, a zatem nie ma żadnych działań niepożądanych.

Formuła preparatu została opracowana tak, aby składniki były szybko wchłaniane i mogły precyzyjnie trafiać do komórek tłuszczowych. Dzięki temu proces odchudzania jest zdecydowanie szybszy i bardziej efektywny niż poprzez stosowanie tradycyjnych metod.

Holisten jest wynikiem badań laboratoryjnych prowadzonych przez ekspertów w swojej dziedzinie. Ponadto, produkt ten cieszy się ogromnym zaufaniem, wśród osób które go stosowały, twierdzą, że jest to najlepszy naturalny produkt do utraty wagi bez efektu jo-jo!

Regularnie i konsekwentnie stosowanie tego preparatu zgodnie z instrukcją, daje realne i długotrwałe efekty.

Jak działa Holisten?

Jak wspomniano powyżej, główną funkcją kapsułek Holisten jest pomoc tym, którzy pragną schudnąć, dając wsparcie, którego potrzebują, aby osiągnąć swój cel poprzez połączone działanie składników produktu.

Opatentowana formuła jest wynikiem wielu lat badań i testów przeprowadzonych przez producenta (europejskiego lidera w swojej dziedzinie) nad składnikami pochodzenia naturalnego, które wchodzą w skład produktu.

Cała formuła opiera się na wysokiej jakości składnikach pochodzenia naturalnego, a to sprawia, że kapsułki są bezpieczne. W przeciwieństwie do podobnych produktów sprzedawanych w aptekach, oznacza to, że nie zawierają potencjalnie szkodliwych substancji. Więcej na temat właściwości poszczególnych składników przeczytasz w dalszej części wpisu lub na tej stronie.

Korzyści i efekty stosowania Holisten

Poniżej przedstawiamy korzyści i zalety regularnego stosowania Holisten, jak poinformowano na oficjalnej stronie internetowej suplement ten powoduje:

 • Spalanie nadmiaru tłuszczu i lipidów poprzez poprawę metabolizmu, a tym samym umożliwienie organizmowi spalania większej ilości kalorii;
 • Zmniejszenie apetytu poprzez poprawę trawienia pokarmów i przyswajania składników odżywczych;
 • Wspomaga proces oczyszczania organizmu poprzez wydalanie nadmiaru wody i toksyn

Składniki zawarte w Holisten

Holisten to suplement w kapsułkach, który należy przyjmować regularnie jako kurację odchudzającą. Oto naturalne składniki, które stanowią podstawę preparatu:

 • Berberyna: to substancja znajdująca się w berberysie zwyczajnym czy korkowcu chińskim. Posiada silne właściwości antyoksydacyjne oraz obniża poziom lipidów. Naukowcy wskazują na działanie berberyny w procesie hamowania różnicowania się komórek tkanki tłuszczowej.
 • Garcinia Cambogia: dzięki swoim właściwościom wspomagającym przyspieszenie metabolizmu doskonale działa na gubienie zbędnych kilogramów, co zostało niejednokrotnie potwierdzone w wielu badaniach naukowych.
 • Bacopa Monnieri: wspomaga utratę wagi i zwalcza zatrzymywanie wody w organizmie. Pomaga regulować poziom cukru i zmniejsza apetyt, pozwalając na spożywanie mniejszej ilości kalorii.
 • L-karnityna: to aminokwas znany wielu osobom, które trenują na siłowni. Jego działanie jest niezwykle pomocne w procesie odchudzania, gdyż przyspiesza spalanie komórek tłuszczowych.

Każde opakowanie produktu wystarcza na cykl kuracji trwający 30 dni.

Czy mogą występować skutki uboczne? Jakie są przeciwwskazania?

Jak zawsze w przypadku stosowania jakiegokolwiek suplementu diety należy sprawdzić czy nie jesteśmy uczuleniu na jeden ze składników w nim zawartych. Ponadto kobiety w ciąży oraz karmiące piersią nie powinny sięgać po tego typu produkty.

Jeśli jednak żadne z powyższych Cię nie dotyczy to nie masz się czego obawiać. Zarówno badania jak i liczne opinie Użytkowników wskazują, że stosowanie Holisten jest bezpieczne i wywołuje skutków ubocznych. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Holisten Recenzje

Przeprowadziliśmy bardzo dokładne poszukiwania informacji w Internecie, na forach i innych stronach internetowych, aby znaleźć komentarze i opinie tych, którzy używali Holisten, aby mieć 100% pewność, że suplement ten naprawdę działa.

Prawdziwe opinie, które znaleźliśmy prowadzą nas do stwierdzenia, że Holisten rzeczywiście pomaga w odchudzaniu. Jednakże zawsze należy pamiętać, że wyniki są subiektywne i zależą od wielu indywidulanych czynników jak waga początkowa, problemy z hormonami itp. Efekty są zróżnicowane, ale zawsze w recenzjach wskazuje się na skuteczność tego preparatu oraz brak skutków ubocznych.

Gdzie można kupić Holisten?

Holisten nie jest dostępny w aptekach, a jedynym autoryzowanym kanałem sprzedaży jest strona producenta, za pomocą której można zamówić oryginalny Holisten. Warto również pamiętać, że nie jest również dostępny w sklepach stacjonarnych czy na Allegro.

Oficjalna strona internetowa jest jako jedyna autoryzowana do sprzedaży suplementu, znajduje się pod tym adresem www.holisten.pl - kliknij w link, aby złożyć zamówienie lub skontaktować się z obsługą klienta.

Każdy kto chciałby dowiedzieć się więcej na temat tego suplementu może wypełnić formularz zgłoszeniowy na podanej stronię, a przedstawiciel producenta skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Czy warto kupić Holisten?

Na podstawie zebranych informacji zarówno od producenta suplementu jak i jego Użytkowników, można stwierdzić, że zdecydowanie warto kupić ten preparat. Przemawia za tym skuteczność jak i brak występowania skutków ubocznych. Jeśli masz problemy z odchudzaniem i szukasz sprawdzonego sposoby, aby ułatwić ten proces sięgnij po Holisten, a zobaczysz, że zrzucenie nadprogramowych kilogramów może być łatwe.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

 • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
 • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
 • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
 • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl