fit.pl mobile logo

Trening w czasie pandemii. Ćwiczenia spalające tłuszcz

Kolejny tydzień walki z koronawirusem za nami. Wiele wskazuje na to, że będziemy zmuszeni siedzieć w domu przez kolejne dni. Mimo to, nie musimy siedzieć biernie przed telewizorem. Możemy wykonać pełen trening w domowym zaciszu. Ćwiczenia spalające tłuszcz proponuje Michał Wrzosek

Frogger 4 serie po 10 powtórzeń (4x10)

 

Jak wykonać?

Zacznij od pozycji podporu przodem z ciałem w linii prostej, z nogami i ramionami rozstawionymi na szerokość ramion. Ułóż ręce pod barkami.
Bez odrywania dłoni od podłogi skocz jak żaba jednocześnie przyciągając stopy do dłoni. Stop rozstaw szeroko.
Podnieś tułów. Kolana i stopy powinny wylądować tuż pod łokciami.
Z przysiadu wstań do pozycji stojącej.
Wróć do pozycji pompki kładąc dłonie na macie i wyrzucając nogi do tyłu.

Wykrok ze skrętem tułowia 4 serie po 8 powtórzeń (4x8) na każdą stronę

 

Jak wykonać?

Stań ze stopami mniej więcej na szerokość barków.
Zrób krok do przodu jedną nogą i pozwól, aby oba kolana ugięły się jednocześnie.
Zejdź w dół, aż tylne kolano będzie tuż nad podłogą.
Użyj mięśni brzucha, aby obrócić tułów w kierunku nogi, która jest z przodu.
Cały czas utrzymuj tułów w pozycji pionowej.
Powoli i w sposób kontrolowany wróć do pozycji stojącej.

 Side plank reach4 serie po 8 powtórzeń (4x8) na każdą stronę

Jak wykonać?

Zacznij od pozycji deski bocznej. Upewnij się, że łokieć znajduje się bezpośrednio pod ramieniem, a stopy ułożone są jedna na drugiej.
Górną rękę ugnij w stawie łokciowym.
Wykonaj powoli skręt tułowia i sięgnij ramieniem pod, a następnie za tułów, tak jakbyś chciał sięgnąć do dolnej kieszeni.
Staraj się utrzymać napięty i stabilny tułów.
Następnie cofnij ruch do pozycji wyjściowej.

High knee 4 serie po 60s powtórzeń (4x60s)

 

Jak wykonać?

Stań prosto i rozstaw nogi na szerokość bioder.
Dynamicznie podnieś lewe kolano do klatki piersiowej, uginając i podnosząc prawą rękę.
Następnie unieś prawe kolano wysoko do klatki piersiowej. Ugnij lewą rękę.
Kontynuuj ruch, zmieniając naprzemiennie nogi i ręce.
Poruszaj się w tempie sprintu lub biegu.

Ninja jumps 4x serie po 10 powtórzeń (4xx10)

 

Jak wykonać?

Uklęknij na ziemi i usiądź na nogach, górna część ciała jest wyprostowana.
Przesuń ramiona do tyłu, aby nabrać rozpędu i szybko podnosząc ręce i przesuwając biodro do przodu, gwałtownie wskocz na stopy.
Wyprostuj się, wróć na kolana i powtórz.

 Więcej ćwiczeń do wykonania w domu, a także porady dietetyczne znajdziecie na stronie https://michalwrzosek.pl/

 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
alexandraivanova13

Dziewczyny, bardzo przytyłam podczas ciąży, ale zaraz po porodzie postanowiłam to naprawić. Keto pomógł mi. Daję link, studium http://tokilb.com/u15k

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl