fit.pl mobile logo

Zdrowe przekąski na każdy wyjazd

Czas płynie nieubłaganie, z dnia na dzień cieszyć się możemy coraz piękniejszą, słoneczną pogodą, która sprzyja pierwszym wypadom za miasto. Już za chwilę przed nami weekend majowy, który da nam świetną okazję do wspólnego grillowania w gronie znajomych i wspólne pogaduchy do późnych godzin nocnych. . Czy planujemy wyjazd, czy spotkania w domowym zaciszu warto zaopatrzyć się w smakołyki, które uprzyjemnią wolny majowy czas! Co wybrać, by nie popaść w przekąskową monotonię?

Jedyne takie w Polsce

W czasach, kiedy półki sklepowe uginają się od niezdrowych przekąsek, ciężko wybrać coś co będzie można pochrupać bez wyrzutów sumienia. Chipsy, paluszki czy orzeszki w słonych i pikantnych otoczkach pełne są niezdrowych wzmacniaczy smaku, których lepiej unikać.  Co więc zrobić, by na majówce zabłysnąć smakołykami, które będą nie tylko smaczne ale i zdrowe? Wystarczy sięgnąć po nowości od Mixit! To różnorodne orzechy w limitowanej edycji które zrobią niemałą rewolucją w świecie słonych przekąsek!

Zwędzone czy pikantne?

Mamy aż dwie propozycje, które są doskonałą alternatywą dla typowych przegryzek. W pierwszej zostały zmieszane w różnych proporcjach orzechy nerkowca, migdały oraz włoskie. Mieszanka ta została poddana wędzeniu w ciepłym dymie z twardego drewna, dzięki czemu orzeszki zawdzięczają lekko wędzony smak. Dla spotęgowania smaku została użyta sól morska. Taka mieszanka będzie świetnym kandydatem na  zdrową przekąskę, który zaspokoi z wyszukany gust nawet największych koneserów smaku, jak i zwykłych śmiertelników.

Pilnujcie, by nikt ich Wam nie zwędził!

Jeśli jednak wędzonki nie są w waszym guście nie martwcie się! W edycji limitowanej orzechów Mixit znajduje się także opcja bliższa smakom, które już znamy. Są to pieczone orzeszki nerkowca i migdałów, przyrządzone w towarzystwie prawdziwego miodu, soli himalajskiej oraz chilli! Lekko pikantne, ekstremalnie chrupkie i niezastąpione!

orzeszki2

Co wyróżnia orzeszki Mixit?

Oczywiście! Mixit to przede wszystkim pełnowartościowe przekąski, które w przeciwieństwie do komercyjnych produktów, nie zawiera tłuszczów glutenu i laktozy, więc alergicy mogą spokojnie po nie sięgać. Idealnie sprawdzi się także dla osób będących na diecie, które bez obaw będą mogły podjadać je podczas wieczoru z przyjaciółmi czy wypadu nad jezioro.

Jak widzicie, nie koniecznie trzeba sięgać po niezdrowe przysmaki, które zawierają tonę tłuszczów i cukru. Orzechy są wspaniałą alternatywą, która tak samo „zajmuje ręce” podczas letnich posiadówek, jednocześnie nie będąc bombą kaloryczną.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl