fit.pl mobile logo

Bezpłatne zajęcia sportowe w otoczeniu przyrody - ruszyły Zielone Treningi Plenerowe

Majowe soboty warto wykorzystać na ruch na świeżym powietrzu. Idealną okazją ku temu są Zielone Treningi Plenerowe, czyli cykl bezpłatnych, miejskich treningów outdoorowych, połączonych ze sprzątaniem terenów zielonych. Treningi organizowane są w całym kraju przez sieci Zdrofit, Fabryka Formy, Fitness Academy, FitFabric, My Fitness Place, Step One oraz S4.

Wyniki najnowszego badania MultiSport Index 2022 pokazują, że zaledwie dwóch na pięciu dorosłych Polaków wypełnia podstawowe zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia, podejmując co najmniej 150 minut umiarkowanej lub 75 minut intensywnej aktywności fizycznej w tygodniu. Z kolei 28 proc. aktywnych fizycznie Polaków przyznaje, że chciałoby ćwiczyć częściej. Okazją do zamiany słów w czyny są Zielone Treningi Plenerowe organizowane przez Benefit Systems, które w majowe soboty będą odbywać się parkach i lasach największych miast i aglomeracji w Polsce. Oprócz wzięcia udziału w zajęciach, ich uczestnicy będą mogli także przysłużyć się środowisku.

– Zielone Treningi Plenerowe to również doskonała okazja do postawienia pierwszych kroków w kierunku zmiany stylu życia i zapoznania się z trenerami oraz zajęciami prowadzonymi w klubach fitness. Jak wynika z badań, wiele osób nie rozpoczyna przygody z aktywnością fizyczną w obawie, że nie podołają ćwiczeniom. Dzięki Zielonym Treningom Plenerowym to kluby fitness wychodzą do ludzi, którzy do tej pory z różnych przyczyn nie zdecydowali się na przekroczenie ich progów. Pokazujemy w ten sposób, że w obiektach sportowych pod okiem wykwalifikowanych trenerów bezpiecznie ćwiczyć może dosłownie każdy, bez względu na wiek i poziom wytrenowania – mówi Tomasz Groń, dyrektor zarządzający Benefit Systems Oddział Fitness.

Gdzie odbędą się treningi plenerowe?

Seria zajęć sportowych w otoczeniu przyrody wystartowała 7 maja, pierwsze treningi odbyły się w Warszawie, Trójmieście, Katowicach, Opolu, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu. Kolejne zajęcia zaplanowano w każdą kolejną sobotę miesiąca (14, 21, 28 maja) w godzinach 10:00 – 13:00 w następujących miastach i lokalizacjach:

 Termin
Lokalizacja
14 maja
Sosnowiec - Park Sielecki

Opole - Park Osiedle Armii Krajowej

Konstantynów Łódzki, Plac Wolności

Warszawa - Park Skaryszewski

Sopot - Błonia

Wrocław - Park Zachodni

Kraków - Zalew Nowohucki

Poznań - Jezioro Rusałka
21 maja
Tychy - Paprocany

Opole - Park Osiedle Armii Krajowej

Łódź - Park Julianowski

Warszawa - Las Młociny

Gdańsk - Opływ Motławy

Wrocław - Park 1000-lecia

Kraków - Park Krowoderski i Park Wyspiańskiego
28 maja
Katowice - Dolina 3 Stawów

Opole - Park Osiedle Armii Krajowej

Łódź - Park Na Zdrowiu

Warszawa - Plaża Pod Mostem Poniatowskiego

Gdynia - Polanka Redłowska

Wrocław - Wały nad Odrą

Kraków - Bagry

Kto może wziąć udział?

W Zielonych Treningach Plenerowych udział może wziąć każdy. Zajęcia są bezpłatne i ogólnodostępne. Uczestnicy nie muszą zabierać ze sobą żadnych akcesoriów do ćwiczeń ani środków ochrony do sprzątania – te będą zapewnione przez organizatorów.

Dodatkowe informacje o wydarzeniu oraz zapisy:
Zdrofit i S4 Warszawa https://www.facebook.com/events/708960523634587/708960533634586?ref=newsfeed 
Zdrofit Trójmiasto
https://www.facebook.com/events/687083802383852/687083805717185/?ref=newsfeed 
Fabryka Formy i StepOne Poznań
https://www.facebook.com/events/993809591245656/993809604578988/?ref=newsfeed 
Fabryka Formy i My Fitness Place Śląsk
https://www.facebook.com/events/807678100210482/807683016876657/?ref=newsfeed 
My Fitness Place Opole
https://www.facebook.com/events/321664010092013/321664933425254/?ref=newsfeed 
My Fitness Place Kraków
https://www.facebook.com/events/668381614448732/668381624448731/?ref=newsfeed 
FitFabric Łódź
https://www.facebook.com/events/735492767628843/735492777628842/?ref=newsfeed 
Fitness Academy Wrocław
https://www.facebook.com/events/1394129024349922/1394129034349921/

W przypadku ewentualnego odwołania treningu z powodu złej pogody, stosowne informacje pojawią się na godzinę przed ich planowanym rozpoczęciem zajęć na Facebooku.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl