fit.pl mobile logo

Cztery wydarzenia, trzy dni emocji . Takie będzie FIT EXPO 2021

Na tegoroczne FIT EXPO złożą się aż cztery, wzajemnie uzupełniające się, wydarzenia, skupiające środowiska trenerów, instruktorów, miłośników fitness, sportów walki i ceniących nietypowe formy wysiłku fizycznego. Wszyscy spotkają w Poznań Congress Center, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

FIT EXPO 2021 rozpocznie się w piątek, 10 grudnia, od wydarzenia odbywającego się w ramach Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Treningu Motorycznego. Ekskluzywne – przewidziane dla 30 uczestników – kilkugodzinne szkolenie „Body Assesment” poprowadzi Kimi Sato, czyli prezes Peak Force, organizacji, która zajmuje się szkoleniem, treningiem i konsultacjami w zakresie sportu, zdrowia i sprawności oraz technologii sportowych, współpracującej m.in. z  olimpijską reprezentacją Chin.

Tego samego dnia szkolenie dla pierwszych 50 zapisanych uczestników oraz członków PSTM, poprowadzi Rob Skinner, ekspert z zakresu strategii żywieniowych.

Dwa dni prelekcji

Sama Konferencja PSTM rozpocznie się w sobotę, 11 grudnia i potrwa dwa dni. Jej tematyka skupi się nie tylko na motoryce, ale też na fizjoterapii i dietetyce sportowej. Wśród prelegentów pojawią się m.in. Des Ryan (były kierownik wydziału medycyny sportowej i nauk o sporcie w Arsenalu Londyn), Chris Tombs (trener siłowy i kondycyjny, konsultant ds. wydajności), Mateusz Prześniak (fizjoterapeuta sportowy), Jakub Grzęda (odpowiadający w Lechu Poznań za przygotowanie fizyczne), Bartosz Kiedrowski (wykładowca i autor publikacji na temat rehabilitacji), Eliasz Zientara (fizjoterapeuta i trener przygotowania motorycznego) oraz trenerzy przygotowania motorycznego: Michał Włodarczyk, Adam Blechman, Łukasz Oleksy i Witold Zielazek.

Bilety na konferencję PSTM (za wyjątkiem szkolenia „Body Assesment”) dostępne są TUTAJ.

Aktywna sobota

Najwięcej atrakcji przewidziano w sobotnim programie. Od godz. 10:00 odbędą się trzy niezależne wydarzenia.
Pierwsze to event funkcjonalny z udziałem marki GOOD MOOV, przeznaczony m.in. dla instruktorów fitness i trenerów, którzy chcą zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz poznać nowe trendy. „GOOD MOOV. POWER DAY” to potężna dawka inspiracji rozbudowujących instruktorski warsztat i rozwijająca znajomość aktualnych trendów. Instruktorzy zdobędą wiedzę i poznają gotowe rozwiązania praktyczne, które zastosują w codziennej pracy przy pomocy szerokiego wachlarza ćwiczeń z różnymi akcesoriami. Wszystko to dla urozmaicenia treningów personalnych oraz grupowych. W ramach programu przygotowano grupowe treningi motoryczne, warsztaty z budowania treningu, masterclass GT Strength z użyciem drabinek koordynacyjnych i power band, warsztaty poświęcone celowości prowadzenia zajęć grupowych w czasie pandemii, zdalnej pracy i zajęć online, a także warsztaty o najważniejszych aspektach budowania profesjonalnej i zdrowej relacji z klientem.
Poszczególne segmenty „GOOD MOOV, POWER DAY” poprowadzą doświadczeni i uznani instruktorzy: Robert Augustyn, Agata Kosiba, Gosia Klimkiewicz i Dawid Fajer.

Bilety na to wydarzenie dostępne są TUTAJ.

Ring na FIT EXPO

Kolejne z sobotnich wydarzeń skierowane zostało do miłośników sportów walki. „Rympał na Fyrtlu” to cykliczna impreza sportowa, podczas której na ringu stają zawodnicy rywalizujący w formule K-1. Podczas FIT EXPO odbędzie się jej 14. edycja.

Naprzeciw siebie na ringu staną zawodnicy podzieleni na trzy kategorie. Na publiczność czekają emocjonujące walki doświadczonych kickboxerów, zacięte pojedynki zawodników średniej klasy oraz amatorów.
Żadna walka nie może odbyć się bez udziału kibiców, dlatego bilety na całodzienne zmagania kosztują 10 zł i dostępne są TUTAJ.

Ostatnim sobotnim wydarzeniem podczas tegorocznego FIT EXPO będzie premierowy Maraton Indoor Cycling 160/60, czyli trening na specjalistycznych rowerkach stacjonarnych, któremu towarzyszy rewelacyjna i energetyczna oprawa audiowizualna. Jednym słowem: niesamowite widowisko! Poprowadzą je dwie instruktorki: Celina Kontek–Szczygielska i Emilia Kusion.

Bilety dostępne są TUTAJ.

FIT EXPO 2021 zamknie dalsza część konferencji PSTM, wśród których warto wymienić warsztaty praktyczne i demonstracyjne oraz „Śniadanie Mistrzyń”, czyli specjalny event dla pań.

Program poszczególnych wydarzeń dostępny jest TUTAJ.

Program poszczególnych wydarzeń dostępny jest TUTAJ.
https://fitexpo.com.pl/pl/program-wydarzen/

Bilety można nabyć TUTAJ.
https://fitexpo.com.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/bilety/

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl