fit.pl mobile logo

Jak tworzy się społeczność w klubach fitness?

W marcu bieżącego roku odbyła się kolejna edycja światowej kampanii Technogym „Let’s Move For A Better World”. Powstała ona w odpowiedzi na siedzący tryb życia i rosnący poziom otyłości u dzieci, młodzieży i dorosłych. Celem akcji jest promowanie zdrowego trybu życia i zachęcenie do codziennej aktywności. Akcja marki Technogym to także świetne narzędzie do motywowania klientów i tworzenia społeczności w klubach fitness.

W dniach 14 do 31 marca osoby ćwiczące w obiektach z całego świata biorących udział w kampanii społecznej (w klubach, na uczelniach, w hotelach i firmach) zbierały „movesy”. Miało to zachęcić klientów obiektów do regularnej aktywności fizycznej. Specjalnie stworzona przez Technogym jednostka „moves” pomagała śledzić postępy każdego z uczestników wyzwania i motywować do osiągnięcia jak największej liczby ruchów.

W Polsce udało się zebrać aż 4 235 442 movesów! Jest to bardzo dobry wynik na tle międzynarodowym. Najwięcej osób do akcji zaangażował klub NJN w Knurowie – 282 uczestników, którym łącznie udało się zebrać 1 690 559 movesów. Na drugim miejscu znalazło się Studio SLFit z Sandomierza, z wynikiem 1 245 997 movesów. Na kolejnych miejscach znalazły się Stacja Nowa Gdynia, Centrum Rehabilitacji Hullo oraz Artis Wellness Club.
Dzięki akcji udało nam się dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć naszą rozpoznawalność na rynku. Zaangażowaliśmy do działania nie tylko naszych klubowiczów, ale również lokalną społeczność poprzez akcję promocyjną w Szkole Podstawowej nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni, jak wiele osób włączyło się w wyzwanie – komentuje Sylwia Latkowska, Studio Treningu SLFit.

Let’s Move sprawiło, że Klubowicze zaczęli aktywnie korzystać z aplikacji i monitorować swoje postępy. Umożliwiło im to skuteczne planowanie treningu i osiąganie swoich celów. Nam z kolei monitorowanie ich preferencji treningowych i zachęcanie do aktywnej rywalizacji. Niektórzy klubowicze ostatniego dnia do późnych godzin wieczornych nabijali Moves, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki – dodaje Joanna Kłosek, NJN Klub Fitness.

Akcja „Let’s Move For A Better World” pomogła klubom w budowaniu społeczności i zaangażowania. Przez cały czas trwania kampanii można było śledzić setki osób ćwiczących w żółtych koszulkach oraz oznaczających posty #Letsmove w mediach społecznościowych. Całe grupy wpierały się nawzajem w postępach treningowych. To najważniejsze osiągnięcie, bo dbanie o zdrowie powinno być priorytetem w życiu każdego.

Technogym dziękuje za zaangażowanie i zaprasza kluby do udziału w kolejnej edycji „Let’s Move For A Better World” w przyszłym roku.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl