fit.pl mobile logo

Total Fitness nie czeka do 29 maja!

Znana sieć fitness klubów Total Fitness nie ma zamiaru czekać na oficjalne odmrożenie branży fitness, które ma nastąpić 29 maja. Właściciele sieciówki wyszli do swoich klientów z całkowicie nową ofertą zajęć!

Decyzja Total Fitness jest wynikiem walki o zachowanie miejsc pracy oraz stworzenie swobodnej przestrzeni dla wszystkich aktywnych osób. Specjalne namioty stanęły przed stacjonarnymi klubami sieci. Zespół przygotował w nich potrzebny sprzęt, a także dał możliwość samodzielnie przenieść dodatkowe wyposażenie z klubu pod namiot.

Sieć zdecydowała się także w maju obniżyć ceny swoich karnetów o połowę, aby zachęcić jak najwięcej osób do ich kupna i wspierania siłowni. Kluby Total Fitness były otwarte stacjonarnie niemal cały czas pandemii, jednak wzmożone kontrole zmusiły właścicieli do decyzji o tymczasowym ich zamknięciu.

Jednak już od soboty 1 maja klub otworzył dla klubowiczów siłownie na świeżym powietrzu! Dzięki temu można uprawiać trening siłowy i funkcjonalny oraz uczestniczyć w zorganizowanych zajęciach fitness.

Jak czytamy w komunikacie sieci klubów:

Przed naszymi klubami stworzyliśmy dla Was przestrzeń i umieściliśmy tam różnorodny sprzęt żebyście mogli trenować tak jak lubicie!

Nad najcięższym sprzętem postawiliśmy zadaszenie aby słońce nie raziło Was podczas wyciskania ciężarów.

Dodatkowo możecie wynieść z klubu tyle sprzętu, akcesoriów i ciężarów ile uniesiecie. Prosimy jedynie, już po treningu, o odniesienie wszystkich zabawek na swoje miejsce w klubie.

Szatnie będą dostępne w reżimie sanitarnym.

Płatności za karnety w maju zostaną obniżone o -50%. Jak tylko pojawi się możliwość trenowania wewnątrz klubu (mamy nadzieję, że nastąpi to przed końcem maja), udostępnimy Wam kluby bez dodatkowej dopłaty. Zapraszamy Was serdecznie!

29-30.04 jesteśmy czynni w godz. 12:00 – 20:00

(w te dni tylko: Bemowo, Ochota, Białołęka, Wilanów, Gocław, Pruszków, Gdańsk)

1-3.05 jesteśmy czynni w godz. 8:00 – 18:00

Od 4.05 w godz. 6:00 – 20:00 i w weekendy w godz. 8:00 – 18:00

Mamy też do Was prośbę i apel:

Od października ubiegłego roku cały nasz Totalowy zespół dzielnie walczył o to, aby nasze kluby mogły pozostać jak najdłużej otwarte. Było mnóstwo kontroli, stresu … często było bardzo ciężko.

Robimy to, żeby utrzymać miejsca pracy i dać Wam możliwość spędzenia wolnego czasu w sposób aktywny tak jak chcecie. Mamy nadzieję, że zapamiętacie nas jako tych, którzy dają z siebie wszystko i z zasady się nie poddają. To nasz zespół szukał rozwiązań a nie wymówek. Dziękujemy, że w mrocznych czasach zaufaliście właśnie nam! Mamy nadzieję, że nas polubiliście, a czas spędzony w Totalu zapamiętacie na długo.

Niedługo otworzą się przeróżne obiekty, które od bardzo długiego czasu pozostają zamknięte. Mamy świadomość tego, że do niektórych innych klubów macie bliżej lub po drodze. Nie mniej jednak liczmy na to, że wszyscy zostaniecie z nami jeszcze na długo!

Wybierając karnet Total wspierasz naszą pracę!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl