fit.pl mobile logo

Zajęcia fitness na żywo w McFIT! Firma motywuje instruktorów atrakcyjnym wynagrodzeniem

Po raz pierwszy od dwudziestu lat istnienia firmy, McFIT, numer 1 europejskiej branży fitness, oprócz wirtualnych zajęć CYBEROBICS® będzie oferować także zajęcia fitness na żywo. Zapotrzebowanie na instruktorów i instruktorki fitness jest duże – prawie we wszystkich 280 studiach McFIT GLOBAL GROUP (McFIT, JOHN REED Fitness Music Clubs, High5, CYBEROBICS® Women`s Club) od końca grudnia tego roku klienci w całej Europie zyskają możliwość uczestniczenia w różnych zajęcia z prawdziwymi trenerami. W ramach obecnie największej kampanii rekrutacyjnej w branży fitness firma poszukuje ponad 3.000 wykwalifikowanych instruktorów, z którymi chce nawiązać współpracę

McFIT słynie z promowania nowych trendów w branży. Za pośrednictwem nowych zajęć na żywo spółka ma zamiar poszerzyć portfolio produktów i jednocześnie wzmocnić swój wyjątkowy stosunek jakości do ceny.

„Stawiamy na wychodzenie naprzeciw potrzebom, poznawanie pragnień i celów klientów oraz wspieranie ich jak najlepiej w ich realizacji”, wyjaśnia rzecznik prasowy McFIT, Pierre Geisensetter. Poszerzenie oferty o zajęcia na żywo da przede wszystkim kobietom jeszcze większe możliwości ćwiczeń. Jak wiadomo, kobiety zwracają znacznie większą uwagę na komfortowe warunki treningu. Różnorodna oferta zajęć jest więc jednym z kluczowych czynników decydujących o wyborze klubu fitness. Niemiecka spółka podaje, że jej celem jest zwiększenie liczby żeńskiej części klientów o 20 procent i dalsza poprawa, już i tak wysokiego, wskaźnika utrzymania dotychczasowych klientów.

Pierre_Geisensetter

Od 25.12.2017 McFIT będzie siecią fitness z najbogatszą ofertą zajęć – wirtualnych i na żywo. Oferta firmy będzie obejmować tygodniowo, w zależności od wielkości studia, od 15 do 25 różnych zajęć na żywo. W celu wprowadzenia zajęć fitness na żywo McFIT nie tylko zainwestuje milionową kwotę w infrastrukturę, lecz rozpocznie również w ciągu najbliższych kilku tygodni największą kampanię rekrutacyjną w branży fitness: „Jesteśmy oczywiście świadomi, że trudno jest znaleźć dobrych instruktorów fitness, i właśnie dlatego oferujemy w zamian atrakcyjne wynagrodzenie”.

Pierre Geisensetter zna też inne argumenty, dlaczego McFIT to dobre miejsce dla instruktorów fitness: „Od 20 lat odnosimy sukcesy, rozwijamy się, podejmując nowe wyzwania, i mamy świetną kulturą przedsiębiorstwa. Podsumowując, jesteśmy idealnym partnerem dla wszystkich instruktorów fitness, którzy kochają swoją pracę i wiążą z nią swoje życie”. Nowa era w McFIT zaczyna się 25 grudnia 2017 – od tego momentu  „McFIT trenuje live!“.

Więcej informacji na temat kampanii rekrutacyjnej i możliwości aplikacji można znaleźć na www.mcfit.com/live

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
Maria Py

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zgłoś nadużycie-
Fit..Ola

zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl