fit.pl mobile logo

Anja Rubik top modelka fit gwiazdą

Niebanalna uroda, idealne wymiary,  pracowitość oraz skromność sprawiły, że Polkę zna i szanuje cały świat mody. Swój wygląd, kondycję i dobre samopoczucie zawdzięcza zdrowemu stylowi życia. Gdyby nie on, jej kariera  już dawno chyliłaby się ku upadkowi
Anja Rubik to jedna z najlepiej opłacanych modelek na świecie. Urodziła się w Rzeszowie.  Ma 28 lat. Swoją karierę zaczęła w wieku 15 lat. Już jako nastolatka zachwyciła swoją urodą i profesjonalnym podejściem do pracy na wybiegu. Obecnie mieszka i pracuje w Nowym Jorku. Prestiżowe domy mody zabiegają o współpracę z nią, znani projektanci chcą ją ubierać, a fotografowie uwielbiają pstrykać jej fotki. Jej zdjęcia od lat  pojawiają się na okładkach najbardziej poczytnych magazynów. Sesje zdjęciowe z udziałem Anji kosztują grube pieniądze. Kontrakty, które podpisuje opiewają na horrendalne kwoty. Póki co jej karierze nic nie zagraża.

 

Co ciekawe, jedna z najpiękniejszych kobiet globu troszczy się o swój wygląd, figurę i kondycję całkiem zwyczajnie. Nie dba  tak obsesyjnie o siebie jak inne modelki, które uciekają się do bardzo niekonwencjonalnych sposobów, żeby być zawsze piękną, szczupłą  i młodą.

Receptą na stałą wagę jest zbilansowana dieta.  W podtrzymaniu smuklej linii (jej wymiary to 84-61-90) pomagają jej lekkostrawne dania i przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania. Anja od czasu do czasu gotuje typowo polskie potrawy. Modelka nie umie oprzeć się pierogom i naleśnikom, ale jada je w rozsądnych ilościach. W menu top modelki królują sałatki bogate w zielone warzywa  i ryby przyrządzane według kuchni azjatyckiej.

Jędrne i elastyczne ciało to zasługa codziennej gimnastyki, regularnym ćwiczeniom na siłowni i programowi Pilates. Promienną cerę zapewniają jej maseczki z naturalnych składników. Chętnie też sięga po upiększające preparaty domowej roboty. Anja szczególnie dba o właściwe nawilżenie i odżywianie skóry. Kilka razy dziennie używa balsamów intensywnie nawilżających i zażywa kąpieli w kozim mleku.

Poza tym Anja nie prowadzi hulaszczego trybu życia. Nie zarywa nocy. Kładzie się spać przed pólnocą, a na imprezach sporadycznie pija alkohol. Anja jest  zdecydowaną przeciwniczką papierosów i unika towarzystwa palaczy.

 

Polska modelka kilka dni temu wyszła za mąż. Uroczystość odbyła się na Majorce. Panna młoda w białej sukni wyglądała olśniewająco, ale to nic dziwnego jeśli nie ma się żadnych mankamentów figury, a suknia szyta jest według pomysłu samej Anji.

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl