fit.pl mobile logo

Czy warto zrobić kurs na trenera personalnego?

Coraz więcej osób interesuje się zdrowym stylem życia. Przejawia się to nie tylko troską o to, co wyląduje na talerzu, ale też dbałością o kondycję fizyczną. W tej drugiej kwestii, często potrzebujemy pomocy profesjonalisty, chociażby przy wyborze odpowiednich ćwiczeń czy wypracowaniu właściwej techniki ich wykonywania. Wtedy z pomocą przychodzi trener personalny. Kto może zostać trenerem personalnym? Jak zdobyć ten zawód i gdzie szukać zatrudnienia?

Kto może zostać trenerem personalnym?

Trener personalny to zajęcie dla osób, które są zainteresowane zdrowym stylem życia. Już sam wygląd powinien być najlepszą wizytówką trenera. Osoby o smukłym ciele, z podkreślonymi mięśniami, wypadną w oczach klientów zdecydowanie wiarygodniej od osób, które nie dbają o swój wygląd. Atrakcyjny i zdrowy wygląd trenera, będzie stanowił dodatkową motywację klienta do pracy. Jednak wygląd to oczywiście nie wszystko. Trener musi posiadać również fachową wiedzę – może np. ukończyć odpowiedni kurs, na którym otrzyma profesjonalne przygotowanie do zawodu.

Kurs na trenera personalnego – przepustka do zdobycia dobrego zawodu

Jeśli swoją przyszłość wiążesz z zawodem trenera personalnego, zacznij od zdobycia odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Wszystkiego nauczysz się na szkoleniu na trenera personalnego: https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/ksztalcenie-jednoroczne/trener-personalny-z-elementami-fitness w Żaku. Takie szkolenie trwa 10 miesięcy i odbywa się w trybie zaocznym. Dzięki temu, można łatwo je połączyć z codzienną pracą lub nauką. Taka forma edukacji w kompleksowy sposób przygotowuje do wykonywania zawodu.

Na kursie trenera personalnego, słuchacze pogłębiają swoją wiedzę na temat rodzajów ćwiczeń fitness czy prowadzenia treningów (indywidualnych i grupowych). Uczą się również, jak budować relacje z klientem i rozpoznawać jego potrzeby. To niezwykle ważne umiejętności w codziennej pracy trenera personalnego. Zdobywając takie kompetencje, absolwent będzie gotowy do wykonywania zawodu od razu po ukończeniu szkolenia trenera personalnego.

Szkolenie na trenera personalnego – i co dalej?

Rola trenera personalnego jest nieoceniona w przypadku osób, które chcą poprawić wygląd swojej sylwetki, zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów czy wprowadzić w życie zdrowe, sportowe nawyki. Gdzie szukać pracy po ukończeniu kursu na trenera personalnego? Po zakończeniu edukacji, trener personalny może szukać pracy, przede wszystkim, w różnego rodzaju obiektach związanych z aktywnością fizyczną. Chodzi tu głównie o siłownie i kluby fitness, ale też duże kompleksy i ośrodki sportowe. Trener personalny może również udzielać prywatnych konsultacji i to nie tylko w obiektach sportowych, ale też np. w parku lub domu klienta.

Artykuł sponsorowany

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl