fit.pl mobile logo

Jesień 2021 - jakie kurtki męskie będą modne?

Jesień zbliża się wielkimi krokami, dlatego też warto zadbać już teraz o odpowiednie okrycie wierzchnie. Jesienna kurtka musi być przystosowana do niskich temperatur, jak i deszczu, czy czasami nawet odporna na padający śnieg. Dobrze jest zatem sprawdzić, jakie kurtki męskie będą modne w sezonie jesiennym 2021.

Jakie będą modne męskie kurtki jesienią 2021?

Kurtki męskie na tegoroczną jesień to przede wszystkim obszerne puchówki. Takie kurtki są niewątpliwie idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie komfort termiczny. Takie kurtki łączą ze sobą funkcjonalność i sportową wygodę. Tego rodzaju kurtki można też dostać w różnych kolorach. Są także różne długości takiej kurtki, tak aby każdy mężczyzna mógł dopasować odpowiedni rozmiar do siebie. Co ważne, taka kurtka pasuje praktycznie do każdej stylizacji.

Kolejnym wyborem szczególnie na chłodniejsze jesienne dni i na długie spacery są długie płaszcze. Dodatkowo są modne płaszcze z elementami futra, czy kożucha. Są one idealne na długie spacery, czy wyjścia służbowe. Dodają elegancji i szyku. Nadają się także na okrycie garnituru.

W modzie są także przeciwdeszczowe płaszcze, które idealnie sprawdzą się na deszczowe, jesienne dni. Co ważne takie kurtki występują w różnych kolorach, więc każdy mężczyzna może dobrać odpowiedni kolor pod swój gust. Czasami także takie kurtki przeciwdeszczowe posiadają dodatkowe ocieplenie. Dużą zaletą takiej kurtki jest ogromny kaptur, który chroni głowę przed wiatrem i deszczem. Jesień jest okresem, w którym pogoda zmienia się bardzo szybko i jest dużo dni deszczowych, więc każdy mężczyzna powinien mieć choć jeden płaszcz przeciwdeszczowy.

Do łask na jesień 2021 wróciła także męska bomberka. Są to kurtki, które z reguły sięgają do biodra, więc nadają się idealnie na typową polską ciepłą złotą jesień. Jest też to element męskiej garderoby, który jest niezwykle praktyczny. Dodatkowo idealnie sprawdzą się w codziennych stylizacjach. Zaletą tych kurtek jest komfort i wygoda. Warto także dodać, że bomberka posiada także ściągacze przy rękawach, które nadają całości sportowego charakteru. Dodatkowo także jest ona wyposażona w praktyczne kieszenie, w które można schować telefon, czy portfel.

Czy eleganckie męskie kurtki na jesień są modne?

Eleganckie męskie kurtki na jesień są cały czas w modzie. Na jesień 2021 także szykowane są eleganckie męskie kurtki jesienne zarówno dłuższe, jak i krótsze. Dzięki temu takie kurtki można założyć na każdą okazję. Przede wszystkim jednak będą to skórzane kurtki. Mogą to być także klasyczne czarne płaszcze z dodatkiem futra, które będzie pełniło funkcję docieplenia. Takie eleganckie kurtki przydadzą się na różne służbowe i prywatne wyjścia. Będą idealne także na randki. Co warto zaznaczyć, to iż skórzane eleganckie kurtki męskie mogą być także w różnych kolorach.

Przy wyborze jesiennej, modnej kurtki męskiej należy kierować się przede wszystkim wygodą i komfortem. Na rynku jest mnóstwo firm, które oferują modne, jesienne kurtki.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl