fit.pl mobile logo

Językowe obozy młodzieżowe w Polsce - nauka i wypoczynek w jednym

Obozy młodzieżowe w Polsce mogą być ciekawe! W naszym kraju znajdziemy morze, góry i wiele malowniczych regionów. Jednak otoczenie nie jest najważniejsze. Program najlepszych obozów młodzieżowych w Polsce jest wypełniony po brzegi atrakcjami, a wykwalifikowana kadra dba o dobrą zabawę i bezpieczeństwo dzieci. Poznaj najciekawsze oferty.

Obozy sportowe dla dzieci to niejedyny wybór

Zbliża się lato, a wciąż nie masz planów na wakacje? Czasem marzymy o chwili wytchnienia od naszych dzieci. Wysłanie ich na obóz młodzieżowy będzie idealnym pretekstem. Wyjazd nie musi być drogi, zwłaszcza jeśli wybierzesz kolonie organizowane w Polsce. Wbrew pozorom nasz kraj ma wiele do zaoferowania i warto dać dziecku szansę na jego poznanie.

Najczęściej w ofercie biur podróży można znaleźć obozy, których program opiera się na aktywnym wypoczynku. Nauka tańca, wspinaczki, jazdy konnej czy sportów wodnych? Każdej z tych dyscyplin Twoje dziecko może spróbować bez wyjeżdżania za granicę.

Nie wszystkie dzieciaki lubią aktywnie spędzać czas – pamiętaj, że wakacyjny obóz ma przynieść radość dziecku, a nie spełnić Twoje oczekiwania. Możesz kochać górskie wędrówki, jednak Twoja pociecha niekoniecznie. Nie warto na siłę próbować jej przekonywać. Wspólnie przejrzyjcie propozycje, zwracając uwagę na program zajęć dodatkowych. Najlepsze biura podróży oferują przeróżne rodzaje obozów tematycznych m.in. dla wynalazców, fanów gotowania, rysowania, tworzenia rękodzieła czy rozwiązywania zagadek.

Jakie zalety mają obozy językowe?

Rodzice uwielbiają wysyłać dzieci na obozy językowe. Córka lub syn nie tylko wypoczywają, ale także mają możliwość podszlifowania języka obcego. Intensywny kurs wakacyjny bywa bardziej efektywny niż wielomiesięczne lekcje, które kosztują znacznie więcej. Prawdopodobnie dlatego, że nauka odbywa się poprzez zabawę w gronie rówieśników, a nie opiera się na czytaniu podręcznika i robieniu notatek.

W teorii języka obcego najlepiej uczyć się zagranicą, jednak nie jest to warunek konieczny. Kadra używa angielskiego również poza codziennymi lekcjami, to doskonała sposobność do nauczenia się płynnego mówienia przykładowo na językowych obozach młodzieżowych w Polsce z biura KochamWakacje.pl. Opiekunowie są jednocześnie lektorami języka angielskiego, więc nie ma obaw o poziom komunikacji.

Poza lekcjami językowymi na obozie są organizowane liczne zajęcia integracyjne, gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz wycieczki m.in. na spływy kajakowe czy do gospodarstw agroturystycznych. Jedyną różnicę stanowi fakt, że w każdej z tych sytuacji komunikacja odbywa się w języku angielskim. Dzięki temu uczestnicy poznają zróżnicowane słownictwo i mają zapewnioną ciekawą rozrywkę.

Dlaczego nastolatki uwielbiają wycieczki młodzieżowe?

Podobnie jak rodzice pragną chwili wytchnienia od dzieci, tak samo one marzą o kilku dniach spędzonych bez rodziców. Przynajmniej od momentu, kiedy wejdą w okres dojrzewania. Dla nastolatków obóz w gronie rówieśników to szansa na poznanie osób z różnych stron Polski. Niektóre wakacyjne znajomości stają się przyjaźniami na całe życie, a w dobie social mediów ich utrzymanie jest znacznie łatwiejsze.

Obozy tematyczne umożliwiają również rozwinięcie zainteresowań i odkrycie talentów. Wyjazd zazwyczaj jest wypełniony dodatkowymi zajęciami, dzięki czemu nie ma miejsca na nudę. Nie zdziw się, jeśli syn lub córka wrócą z wakacji z nowym, ulubionym hobby. Warto umożliwić im jego rozwijanie również po powrocie do domu.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl