fit.pl mobile logo

Wyciskarka Philips - idealny sposób na świeże soki i musy

Soki i musy przygotowywane samodzielnie smakują wyśmienicie, a przede wszystkim dostarczają nam niezbędnych witamin i minerałów. W przygotowaniu soków i musów pomocna będzie wyciskarka firmy Philips

Wyciskarka  Philips - wygląd

 

Wyciskarka zmieści się w każdej, nawet najmniejszej kuchni. Ma jedynie 11 centymetrów szerokości, dzięki czemu zajmuje mało miejsca, a jej niepowtarzalny design doda uroku każdej kuchni.  Elementy wyciskarki można spakować do pojemnika na miąższ, co znacznie ułatwia przechowywanie. Producent zadbał o to, aby jej montaż był łatwy i prosty. Właściwie odbywa się to intuicyjnie. Dodatkowym ułatwieniem jest dioda, która informuje, czy wyciskarka jest dobrze złożona.

wyciskarka-philips-test-1

 

Wyciskarka Philips - technologia

 

Wyciskarka wolnoobrotowa Philips posiada technologię MicroMasticating, która pozwala wycisnąć z owoców i warzyw do 90 proc. ich zawartości. Jest bardzo efektywna, a odpady (które trafiają do pojemnika) są naprawdę suche. Technologia pdokonuje mikro wyciskania, uwalniając jeszcze zdrowszy, pożywny sok za pomocą metalowego wałka. Dodatkowo urządzenie posiada opcję QuickClean, dzięki czemu przygotowując soki dla kilku osób, każdemu możemy przyrządzić jego ulubiony, bez rozkładania i mycia wyciskarki. Wystarczy, że do otworu na owoce/warzywa wlejemy wodę, a wszystkie elementy zostaną przeczyszczone i następny sok, nie będzie miał posmaku poprzedniego.

wyciskarka-philips-test-4

Dużym plusem wyciskarki jest możliwość wyboru klarowności soku, dzięki dołączonym dwóm pierścieniom. Wybierając pierścień szary, możemy przygotować gęsty sok lub mus (np. z jabłek), natomiast wybierając czarny, nasz sok będzie bardziej klarowny z małą ilością miąższu.

 

Wyciskarka Philips - plusy

Urządządzenie urzeka nie tylko wyglądem i wyżej wymienionymi technologiami. Wyciskarkę czyści się dosłownie w minutę. Ponieważ elementy nie mają ostrych krawędzi, pozostałości włókien i cząstki składników są spłukiwane w kilka sekund.  Wystaczy, po skończonej pracy, rozłożyć urządzenie i spłukać poszczególne elementy pod bieżącą wodą. Kolejnym plusem jest wbudowaną blokadę kapania, który sprawia, że przygotowanie soku nie brudzi całej kuchni.  Wystarczy nacisnąć spód wylotu soku, aby bez moczenia dłoni przerwać wypływ soku. 

Wyciskarka wolnoobrotowa świetnie radzi sobie z wyciskaniem soku zarówno z produktów miękkich (pomarańcze, winogrona, kiwi), jak i twardych (marchewka, buraki). Wyciśnie również sok z liści szpinaku, jarmużu czy bazylii.

wyciskarka-philips-test-2

Prosta obsługa urządzenia sprawia, że przygotowanie soku to doskonała zabawa dla całej rodziny. Sok/mus przygotowujemy w kilka minut, zapewniając każdego dnia prawdziwą dawkę witamin i składników mineralnych. 

Do wyciskarki Philips dołączona jest kolorowa i ładnie wydana książka z inspirującymi przepisami. Znajdziecie w niej 40 przepisów na soki, koktajle i desery z podaniem wartości odżywczych w każdym soku!

 

Wyciskarka Philips ma jeden mały minus - otwór do którego wkładamy produkty jest dosyć mały i owoce czy warzywa trzeba kroić na małe części. Jednak jak zapewnia producent już wkrótce na rynku pojawi się model, posiadający znacznie większy otwór. 

Zobaczcie videotest wyciskarki wolnoobrotowej Philips

 

 

Więcej informacji: http://www.philips.pl/c-m-ho/juicer?origin=10_pl_pl_wyciskarka_fit____pr_iii

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl