fit.pl mobile logo

Układanie diety i planu treningowego online

Osoby marzące o pięknej sylwetce i zdrowej kondycji skupiają się zwykle na jednym z dwóch sposobów na osiągnięcie tego celu: diecie lub ćwiczeniach. Tymczasem najskuteczniejszym podejściem okazuje się strategia oparta na połączeniu diety i ćwiczeń. Zarówno zdrowe odżywianie, jak i regularne treningi, mają niebagatelny wpływ na nasz wygląd i nasze samopoczucie, ale tylko jeśli będą się wzajemnie uzupełniać, mogą przynieść szybkie i trwałe efekty w postaci smukłej sylwetki i świetnej kondycji. Nie warto iść na skróty. Trening, choćby najlepszy, nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, jeśli jego efekty będziemy cały czas niweczyć niezdrowymi nawykami żywieniowymi. Podobnie jak dieta, nawet najzdrowsza, nie wyrzeźbi naszych mięśni, jeśli całe dnie będziemy spędzać na kanapie. Na szczęście dzisiaj, kiedy mamy możliwość wygodnej, zdalnej współpracy ze specjalistami w zakresie zdrowego odżywiania i fitnessu, opracowanie skutecznej strategii walki o piękne, zdrowe ciało, obejmującej połączenie spersonalizowanych planów dietetycznych i planów treningowych, to bułka z masłem!

Jak ułożyć dietę online?

Układanie diety online polega na komponowaniu jadłospisów w najmniejszym szczególe dopasowanych do indywidualnych potrzeb konkretnej osoby. W tym celu wypełnia się specjalny formularz, który następnie posłuży dietetykowi do analizy aktualnego sposobu żywienia oraz przygotowania jego korekty po uwzględnieniu wyliczeń dotyczących zapotrzebowania energetycznego organizmu i niezbędnych dla niego wartości odżywczych. Na podstawie tych informacji powstaje odpowiednio zbilansowany spersonalizowany plan dietetyczny obejmujący rozpiskę posiłków na cały miesiąc. Rzecz jasna, taki jadłospis bierze pod uwagę zarówno ewentualne choroby, na jakie cierpi dana osoba, oraz jej osobiste preferencje kulinarne – dzięki temu dieta jest nie tylko zdrowa, ale i smaczna. W ten sposób przygotowuje się różnego rodzaju diety, również redukcyjne (czyli nastawione na redukcję masy ciała), więc wymodelowanie sylwetki wcale nie będzie nas kosztować wiele wyrzeczeń.

Jak ułożyć plan treningowy online?

Właściwa dieta zapewni nam poprawę zdolności wysiłkowej, którą warto spożytkować na regularne treningi. Tutaj również ważne są indywidualne potrzeby i możliwości danego organizmu, dlatego układaniem planu treningowego powinien się zająć profesjonalny trener, który tak dobierze rodzaj i intensywność ćwiczeń, aby zapewnić nam możliwie optymalne rezultaty przy jak najmniejszym obciążeniu. Jeśli chcemy zadbać o zbalansowane połączenie treningów i diety, warto zgłosić się do specjalistów, którzy oferują kompleksową obsługę w tym zakresie. Można to zrobić online, na przykład za pośrednictwem serwisu Strefa Przemian, platformy współtworzonej przez profesjonalnych trenerów i ekspertów z zakresu zdrowego odżywiania, od lat zajmujących się promocją aktywnego trybu życia. Pomogą nam oni zadbać o zdrowie i kondycję, kładąc nacisk zarówno na to, byśmy wykonywali właściwe ćwiczenia, jak i na to, byśmy prawidłowo się odżywiali.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl