fit.pl mobile logo


Rowery elektryczne trekkingowe gotowe na długie podróże

Tego roku coraz więcej osób planuje postawić na aktywność na świeżym powietrzu. Wyprawy w dalsze miejsca, poznawanie nowych terenów, czy po prostu podróżowanie jest znacznie bardziej przyjemne gdy robimy to na rowerze. Dzisiaj przekonujemy się dlaczego rowery elektryczne trekkingowe są doskonałym kompanem letniego podróżnika.

Rowery elektryczne trekkingowe – budowa

Z pewnością każdy miłośnik jednośladów wie, czym jest rower trekkingowy. Takie konstrukcje budowane są z myślą o dalekich wyprawach, są więc odpowiednio wzmocnione i przygotowane do pokonywania wielu kilometrów w czasie jednego wyjazdu. Rowery trekkingowe posiadają także dodatkowe wyposażenie, które sprawia, że są one gotowe na wyjazd od razu po zakupie. Takimi akcesoriami będą między innymi błotniki, oświetlenie, czy bagażnik – rzeczy, bez których ciężko obyć się podczas jazdy z sakwami.

Rowery elektryczne trekkingowe od swoich pierwowzorów różnią się głównie komponentami wynikającymi z zastosowania elementów napędu elektrycznego. Na ten składa się silnik, akumulator oraz sterownik. W wielu modelach ciężko jest dostrzec na pierwszy rzut oka fakt, że są one modelami elektrycznymi. Producenci dbają o dobre zabezpieczenie komponentów napędu przed niekorzystnymi warunkami i możliwościami uszkodzenia, dlatego te są coraz lepiej wbudowane w konstrukcję jednośladu. Centralnie montowany silnik mieści się w miejscu wkładu suportu, a od spodu często zabezpieczany jest specjalną płytką, dzięki której nie dostaje się do niego błoto, kamienie czy inne zabrudzenia. Baterię wciąż możemy dostrzec na ramie, jednak tu także powoli następuje rewolucja i coraz więcej modeli, nawet tych bardziej przystępnych cenowo, ma akumulator ukryty w dolnej rurze ramy. Sterownik odpowiada za wybór mocy wsparcia płynącego z silnika elektrycznego, ale także służy za komputer lub licznik, dlatego i on nie musi w pierwszym momencie być łatwy w zauważeniu.

 

Rowery elektryczne trekkingowe damskie i męskie – różnice

Modele dla kobiet różnią się między sobą, jednak nie zawsze jest to obowiązek by brać model dopasowany do swojej płci. Rowery elektryczne trekkingowe męskie posiadają wysoką górną rurę, dlatego sprawdzają się u w pełni sprawnych pod względem nóg mężczyzn, którzy nie mają problemu z uniesieniem kończyny do takiej konstrukcji. Rowery elektryczne trekkingowe damskie najczęściej różnią się właśnie konstrukcją ramy – górna rura jest obniżona lub jednoślad jest jej całkowicie pozbawiony i posiada tylko niską rurę dolną niczym w modelach miejskich. Często mamy do czynienia także z dopasowanymi siodełkami i chwytami, jednak producenci rowerów elektrycznych najczęściej stosują uniwersalne komponenty, znając potrzeby swoich klientów.

obraz_1_5

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

 

Gdzie dokonać zakupu?

Kupując rowery elektryczne trekkingowe warto zadbać o to, by nabywany przez nas model pochodził z oferty renomowanego producenta. Dzięki temu mamy pewność, że faktycznie wyposażymy się w wysokiej jakości pojazd, na którym przejedziemy wiele kilometrów z zachowaniem bezpieczeństwa i bez nerwów wywołanych wadliwymi komponentami. Rowery elektryczne trekkingowe Warszawa znajdziemy w dwóch lokalizacjach – przy ulicy Wrocławskiej 25 i Ostrobramskiej 38b. Rowery elektryczne trekkingowe Gdańsk również warto kupować w sklepie BikeSalon, który mieści się w galerii City Meble przy alei Grunwaldzkiej 211. Rowery elektryczne trekkingowe online znajdziemy pod adresem bikesalon.pl.

 

Kupując rowery elektryczne trekkingowe zapewniamy sobie wygodę codziennych dojazdów, jak i długich wypraw. Warto zdecydować się na model właśnie o takim charakterze, by móc wygodnie podróżować i poruszać się z dodatkowym wsparciem silnika elektrycznego.

 

Zainteresowany zakupem? Kup online na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:

Warszawa, ul. Wrocławska 25

Warszawa, ul. Ostrobramska 38b

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

 

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl