fit.pl mobile logo

Dlaczego depilacja laserowa to najlepszy sposób na gładkie bikini?

Gładka skóra to marzenie kobiet – hasło, które przyświeca większości produktów z branży kosmetycznej. Nie bez powodu jest jednak tak popularny. Gładkość skóry ma ogromne walory estetyczne, ale również dotykowe. Skóra zadbana, bez owłosienia, ale również jędrna i gładka niczym jedwab to domena kobiet luksusowych. Z depilacją laserową okolic bikini wreszcie doznasz przyjemności odpowiednio wypielęgnowanego ciała. Dowiedz się więcej, jak uzyskać idealne ciało.

Depilacja bikini – codzienny koszmar każdej kobiety!

O ile depilację nóg oraz ud, możesz w zależności od intensywności odrastania włosków przeprowadzać co drugi dzień, o tyle okolice bikini najczęściej trzeba depilować codziennie. Włosy w tej części ciała są bowiem stosunkowo grubsze oraz szybciej rosną. A co najważniejsze, sprawiają najwięcej kłopotu w zakresie wrastania w skórę.

Depilacja bikini jest dość trudna. Trzeba ją wykonywać delikatnie, w dłuższym czasie i z większą systematycznością powtórzeń. A pomimo dużego nakładu czasu, czy środków i tak bardzo często uzyskujemy efekt uboczny w postaci podrażnień oraz zaczerwienienia. Czy jest sposób na to, by wprowadzić pozytywną zmianę?

Bolesna depilacja bikini – co przeszkadza najbardziej?

Każda kobieta, która depiluje bikini maszynką wie, jakie nieprzyjemne konsekwencje pojawiają się na skórze bezpośrednio po tym zabiegu. Krostki wyglądają niezbyt dobrze, a nawilżająco-kojące balsamy nie zawsze radzą sobie z szybką pielęgnacją wrażliwej skóry.

Niestety skórę bikini łatwo również zaciąć – wówczas ból uniemożliwia swobodną jazdę na rowerze, a także eliminuje możliwość kąpieli w basenie. Jeśli udajemy się wówczas na wakacje to trudno pogodzić się z nieprzyjemnymi konsekwencjami depilacji mechanicznej.

Gładkie bikini to rocznie oszczędność nawet kilkudziesięciu godzin!

Życie kobiety byłoby prostsze bez konieczności depilacji bikini – to fakt. Bez uciążliwego owłosienia każdego dnia można założyć dowolny kostium i cieszyć się z pięknego ciała. Częstsze wizyty na basenie, swobodne opalanie na plaży, jazda rowerem bez uczucia podrażnienia. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki, ponieważ coraz bardziej popularną metodą pozbycia się włosków z miejsc intymnych jest depilacja laserem.

Temat, który jeszcze kilka lat temu pozostawał w obszarze tabu – obecnie staje się bardzo popularny. Kobiety coraz śmielej mówią o swoich potrzebach i dobrze. Bo problem bolesnej depilacji mechanicznej z udziałem maszynki jest poważny.

Depilacja laserowa LightSheer Duet – zapomnij o włoskach w okolicach bikini

Ta metoda naprawdę działa, a powszechna opinia o tym, że kosztuje dużo, jest nieprawdziwa. Wystarczy porównać koszty zakupu maszynek, pianek oraz wosku na przestrzeni całego naszego życia z kosztem, jaki ponosimy na 5-8 skutecznych zabiegów depilacji laserowej bikini, by szybko przeprowadzić łatwą kalkulację.

Mechaniczna depilacja się nie opłaca. Jest bolesna i mało komfortowa. Zupełnie inna jest depilacja laserem – zabieg jest prawie bezbolesny i trwa krótko. Kilka powtórzeń wystarczy, by pozbyć się owłosienia na całe życie.

Depilacja laserowa LightSheer Duet usuwa ponad 95% włosów, pozostałe 5% jest jasne i niewidoczne.

Podejmij decyzję, czy warto walczyć z włoskami bez skutecznych rezultatów. A może lepiej sięgnąć po pomoc u specjalistów? Z depilacją laserową przeprowadzoną w odpowiednio do tego przygotowanych gabinetach masz pewność, że skóra pozostaje w bezpiecznych rękach, a Ty, nie wydajesz pieniędzy na marne.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl