fit.pl mobile logo

Koszulka termiczna z długim rękawem dla miłośników jesienno-zimowego biegania

Męska bielizna termiczna z długim rękawem została stworzona specjalnie z myślą o entuzjastach biegania, którzy nade wszystko cenią sobie komfort i dobre samopoczucie oraz chcą bez przeszkód osiągać kolejne, sportowe cele, bez względu na porę roku i warunki pogodowe. Męska bielizna termoaktywna jest produkowana ze specjalnych materiałów, które pełnią dwojaką funkcję: pochłaniają wilgoć zapewniając uczucie suchości oraz regulują temperaturę ciała pozwalając czerpać maksimum przyjemności z biegania bez względu na pogodę. Męska bielizna termiczna z długim rękawem będzie świetnym wyborem zwłązcza na chłodniejsze dni, kiedy ubiór biegacza powinien być bardziej zakryty.

Męska bielizna termiczna z długim rękawem - w czym tkwi jej sekret?

Bielizna termoaktywna z długim rękawem stanowi najważniejszy element sportowego stroju biegacza w okresie jesienno-zimowym. Koszulka termiczna z długim rękawem to pierwsza warstwa ubioru, którą zakłada się bezpośrednio na skórę. Bardzo istotne, aby dokładnie przylegała do ciała stając się niczym "druga skóra" biegacza, gdyż tylko w ten sposób prawidłowo spełni swoją funkcję termoaktywną. Męska bielizna termiczna z długim rękawem ma za zadanie utrzymać skórę użytkownika w suchym stanie nawet podczas najbardziej intensywnej aktywności sportowej oraz zabezpieczyć organizm przed nadmiernym przegrzaniem się lub wychłodzeniem.

Męska bielizna termiczna z długim rękawem jest dostępna w ofercie wielu marek, do których należą m. in. tacy producenci, jak Craft, Rogelli, Tervel, czy Force, których orodukty dysponują właściwościami niezwykle pożądanymi przez każdego biegacza. Każda koszulka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów o potwierdzonych właściwościach termicznych, które gwarantują optymalny komfort podczas aktywności na świeżym powietrzu. Wysoka elastyczność materiałów oraz dostępność każdego produktu w kilku rozmiarach pozwala natomiast na idealne dopasowanie wybranej bielizny do sylwetki biegacza oraz prawidłowe realizowanie jej funkcji termoregulacyjnej.

Męska bielizna termiczna z długim rękawem na jesień i zimę

Powszechnie dostępna w sprzedaży męska bielizna termiczna z długim rękawem to doskonała propozycja zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy każdy miłośnik biegania musi zadbać o cieplejszy, prawidłowo dostosowany do panującej na zewnątrz pogody ubiór. Kiedy temperatury są niskie, a pogoda często bardzo zmienna, poleca się ubieranie na tzw. cebulkę, czyli postawienie na kilka niezależnych warstw ubioru, spośród których górne można zdjąć w każdej chwili, w razie odczuwania nadmiernej ciepłoty. Spodnią warstwę stroju biegacza w okresie jesienno-zimowym powinna natomiast zawsze stanowić koszulka termiczna z długim rękawem.

Nowoczesna męska bielizna termiczna z długim rękawem jest wytwarzana z różnych materiałów. Przez cały rok oraz w okresie jesiennym doskonale sprawdzą się koszulki z syntetycznych materiałów (np. poliestru, poliamidu i elastanu), które gwarantują utrzymanie optymalnego komfortu termicznego podczas treningów na świeżym powietrzu. W chłodne, zimowe dni warto natomiast sięgnąć po koszulki termoaktywne dedykowane użytkowaniu w warunkach niskich temperatur (np. z domieszką wełny merino), które oprócz odprowadzania nadmiaru wilgoci oraz regulowania temperatury ciała, zaoferują także przyjemne uczucie ciepła oraz zapobiegną wychłodzeniu organizmu.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl