fit.pl mobile logo

Całoroczne treningi biegowe w Krakowie

Prawdziwi entuzjaści biegania nie muszą szukać motywacji, aby uprawiać swoją ukochaną dyscyplinę sportu. Dodatkowej satysfakcji przysparzają jednak zajęcia pod czujnym okiem wykwalifikowanych trenerów, które w konsekwencji przekładają się na jeszcze lepsze wyniki. Sezon biegowy już wkrótce ruszy pełną parą, ale o formę warto zadbać już teraz. Zarząd Infrastruktury Sportowej, marka ASICS i Sklep Biegacza zapraszają na otwarte, całoroczne treningi, pozwalające przygotować się do kluczowych zawodów, które odbędą się w Krakowie w 2022 roku

Organizowane przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie treningi biegowe są bezpłatne i przeznaczone dla wszystkich dorosłych, niezależnie od stopnia zaawansowania. Odbywać się będą co sobotę na Błoniach Krakowskich o godzinie 10:00 (zbiórka przed Sklepem Biegacza w pasażu Stadionu Miejskiego Cracovia przy ul. Józefa Kałuży 1). Natomiast w ostatnie soboty miesiąca są zaplanowane tzw. treningi wyjazdowe między innymi w Puszczy Niepołomickiej czy Lasku Wolskim. Zajęcia, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, rozpoczną się już 5 lutego i potrwają niemal do końca roku. Dodatkowo, w lutym i marcu są przewidziane treningi halowe. Szczegółowy harmonogram zajęć na cały rok zostanie opublikowany na kanałach ZIS już w przyszłym tygodniu.

Celem inicjatywy jest stworzenie zaangażowanej grupy biegowej, która wspólnie będzie inspirować się przed najważniejszymi tegorocznymi biegami, jak między innymi 19. Cracovia Maraton, 8. Cracovia Półmaraton Królewski czy 15. Bieg Trzech Kopców.

ASICS jest jedyną marką na świecie, która w swojej filozofii „w zdrowym ciele, zdrowy duch” na równi stawia doświadczenia fizyczne i mentalne płynące z uprawiania sportu. Jako partner techniczny, chcemy dotrzeć do biegaczy zarówno tych zaawansowanych, jak i amatorów. Właśnie dlatego treningi będą dostosowane do indywidualnych możliwości. Konsekwentnie motywujemy do podnoszenia sobie poprzeczki oraz poprawiania własnych osiągnięć. Wierzymy, że aktywność fizyczna poprawia nasze zdrowie psychiczne i sprawia, że nasz umysł funkcjonuje lepiej. Z entuzjazmem oczekujemy nowego sezonu biegowego – mówi Daniel Bogacki, Activation Specialist w ASICS Polska.

Jako organizatorzy krakowskich wydarzeń wchodzących w skład Królewskiej Triady Biegowej – Cracovia Maraton, Biegu Trzech Kopców i Cracovia Półmaratonu Królewskiego, od lat organizujemy także specjalne treningi przygotowujące do udziału w tych tradycyjnych i popularnych imprezach. W ubiegłym roku rozszerzyliśmy naszą ofertę sportową o zróżnicowane i cykliczne zajęcia dla dużych i małych miłośników aktywności fizycznej, w tym dla wszystkich dorosłych biegaczy – bez względu na poziom zaawansowania. Cieszymy się, że wspólnie z naszym sprawdzonym partnerem – marką ASICS, w tym roku ponownie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom biegaczy, zapraszając ich do wyjątkowej społeczności. Liczymy na wzajemną inspirację, motywację i dzielenie się doświadczeniem w duchu prawdziwie sportowej atmosfery – dodaje Krzysztof Kowal, Dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

Treningi będą odbywać się w każdą sobotę – z wyjątkiem dni świątecznych – od 5 lutego do 17 grudnia. Będą mieć charakter zajęć biegowych i ogólnorozwojowych. Uczestnicy zostaną podzieleni na trzy różne grupy zaawansowania. Przyjść może każdy dorosły, nie obowiązują wcześniejsze zapisy. ASICS został partnerem technicznym inicjatywy. Biegacze będą mogli na bieżąco testować produkty marki, a także brać czynny udział w dedykowanych spotkaniach z jej ambasadorami.

O bezpieczeństwo i prawidłowy przebieg wszystkich zajęć, z zachowaniem reżimu sanitarnego, zadbają trenerzy z olimpijczykiem, medalistą mistrzostwa świata i Europy Grzegorzem Sudołem na czele.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl