fit.pl mobile logo

Heidi Klum dla przyszłych mam

Modelka i mama czwórki dzieci z pewnością sporo może powiedzieć w kwestii ubrań ciążowych. Heidi Klum zadebiutuje w przyszłym miesiącu jako projektantka ubrań dla... przyszłych mam
heidi klum300Już 12 lutego do sklepów mają trafić aż dwie kolekcje zaprojektowane przez słynną niemiecką modelkę: Lavish By Heidi Klum dla A Pea in the Pod oraz Loved By Heidi Klum dla Motherhood Maternity. Nie będą to jednak „zwyczajne” stroje, lecz specjalnie zaprojektowane ubrania dla przyszłych mam. Kolekcje składają się odpowiednio z 15 i 14 części, a ich styl nawiązuje do tego, co sama Heidi lubiła nosić, kiedy była w ciąży. Pierwsza jest bardziej wyrafinowana, druga zdecydowanie stawia na komfort.

Wydaje się, że kolekcja Heidi ma spore szanse na sukces. Przede wszystkim dlatego, że twórczynią jest właściwa osoba na właściwym miejscu. Klum ma za sobą cztery ciąże, wieloletnie doświadczenie w modelingu i współpracę z inspirującymi, młodymi projektantami w programie Project Runway.

Stroje od Heidi mają sprawiać, że kobieta będzie czuła się piękna i zmysłowa nawet w tym wyjątkowym czasie. Bycie w ciąży nie oznacza w końcu, że nie można być modnym czy dobrze ubranym.

[-------]

heidi-1-113614 LPrzy tej okazji warto zastanowić się nad sekretem topmodelki, która po czterech ciążach z dumą eksponuje płaski brzuch na wybiegach światowych pokazów mody. Jak ona to robi? Jej tajemnicą jest trener David Kirsch!

David Kirsch to jeden z najbardziej rozchwytywanych osobistych trenerów w Nowym Jorku. Do grona jego stałych klientów obok Heidi Klum należą supermodelki (Naomi Campbell, Linda Ewangelista), biznesmeni (Donald Trump) i gwiazdy Hollywood (Liv Tyler, Rachel Weisz czy Dean Cain). Gwiazdy trenują w ekskluzywnym „Madison Square Club” należącym do Davida Kirscha.

– Kobiety w ciąży tyją w różnych miejscach – niektórym rośnie brzuch, innym zaokrąglają się biodra, a jeszcze innym tłuszczyk odkłada się na pupie albo ramionach – wyjaśnia Kirsch.
Dzięki ćwiczeniom przygotowanym przez trenera po ostatniej ciąży wystarczyły jej jedynie 2 miesiące, aby ponownie zagościć na wybiegu. Ćwiczenia cardio połączone z treningiem obwodowym (nakazującym szybkie zmiany ćwiczeń dla wzmocnienia całego organizmu) oraz odpowiednią dietą przyniosły szybko oczekiwane efekty.

A oto recepta samej Heidi Klum, której zasady, są uniwersalne i pomagają także w innych sferach życia. Modelka przypomina, że zdrowe odżywianie i samodyscyplina są kluczem do sukcesu!

www.fit.pl
 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl