fit.pl mobile logo

Pierwszy raz na siłowni - jak się ubrać i co ze sobą zabrać? Sprawdź!

Chcesz rozpocząć przygodę ze zdrowym stylem życia? Chcesz zadbać o swoje zdrowie i poprawić sylwetkę? W takim razie wizyta na siłowni to pierwszy krok, aby osiągnąć swój cel. Niestety wiele osób obawia się pierwszej wizyty na siłowni. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ nowe miejsce zawsze może budzić pewne obawy. Jednak w większości przypadków scenariusze, które wytworzyły się w umyśle, przestają istnieć po konfrontacji z rzeczywistością. Podobnie jest w przypadku siłowni, wystarczy odpowiednio się przygotować.

Pierwsza wizyta na siłowni – rozpocznij swoją przygodę!

Jeśli szukasz przyjaznego miejsca, w którym będziesz mógł realizować swój plan treningowy, chodzić na zajęcia fitness i po prostu zadbać o zdrowie, Siłownia Calypso to coś dla Ciebie. Możesz tam liczyć na profesjonalną poradę trenerów personalnych, którzy pomogą Ci zapoznać się ze sprzętem. Jeśli nie czujesz się pewnie podczas samodzielnego treningu, zajęcia fitness będą idealnym wyborem. To właśnie tam w grupie i pod okiem doświadczonego instruktora zadbasz o swoją sylwetkę i kondycję.

Jaki strój wybrać na siłownię?

Pierwsza wizyta na siłowni może wiązać się ze stresem, choć zupełnie niepotrzebnie. Jeśli chcesz zmniejszyć stres i poczuć się pewnie, zadbaj o odpowiedni strój na siłownię. Oczywiście nie chodzi o to, aby był drogi i wyróżniał się spośród innych. Przede wszystkim postaw na wygodę i załóż takie ubranie, w którym nie będziesz czuł się skrępowany. Warto zrezygnować z intensywnych kolorów, które rzucają się w oczy, jeśli nie chcesz mieć wrażenia, że każdy zwraca na Ciebie uwagę. Oczywiście te wskazówki mogą być zbędne dla osób, które nie obawiają się pierwszej wizyty na siłowni i są pewne siebie.

Co zabrać ze sobą na siłownię?

Co jeszcze możesz zrobić, aby zmniejszyć odczuwany stres, gdy wybierasz się pierwszy raz na siłownię? Sprawdź, czy masz wszystko, co może Ci się przydać lub po prostu jest wymagane na siłowni, do której się wybierasz. Niektóre placówki proszą, aby klienci przychodzili ze swoimi kłódkami do szafek, warto to wcześniej sprawdzić. Na każdej siłowni przyda Ci się przede wszystkim ręcznik, aby położyć go na matę lub inny sprzęt treningowy podczas ćwiczeń. Świetnie sprawdzają się cienkie ręczniki wykonane z mikrofibry. Nie możesz zapomnieć również o butelce wody. Poza tym, aby nie myśleć o otaczającej Cię rzeczywistości i innych osobach dookoła, weź ze sobą słuchawki i włącz ulubioną muzykę, które dodatkowo zmotywuje Cię do treningu. Z kolei po treningu przydadzą Ci się kosmetyki pod prysznic, klapki i ręcznik.

Siłownia to miejsce, w którym możesz wykonać trening cardio, siłowy lub skorzystać z zajęć fitness. Jedno jest pewne, niezależnie od rodzaju aktywności fizycznej, którą wybierzesz, będzie ona miała pozytywny wypływ na Twoje zdrowie, samopoczucie i wygląd. Nie obawiaj się pierwszej wizyty na siłowni, dobrze się do niej przygotuj i rozpocznij przygodę ze zdrowym stylem życia już dziś!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl