fit.pl mobile logo

Runmageddon z nagrodą „Fitness Motywatory 2016”

Runmageddon, największy w Polsce cykl ekstremalnych biegów przeszkodowych został uznany jako najbardziej motywująca marka podczas Gali Finałowej 3. edycji ogólnopolskiego plebiscytu „Fitness Motywatory 2016”. W konkursie przyznano również nagrody w kategoriach trenerów, marek wspierających sport, kulturystyki, fitnessu oraz metamorfoz. To kolejne, po Imprezie Roku na Gali Biegów Masowych i Kreatorze Biznesu, wyróżnienie dla liczącej niespełna 3 lata marki Runmageddon Na początku lipca w hotelu Sofitel Warsaw Victoria odbyła się Gala Finałowa Plebiscytu „Fitness Motywatory 2016”, w którym nagrodzone zostały osoby i organizacje motywujące swoją postawą oraz codzienną pracą, do uprawiania sportu i propagujące zdrowy styl życia Kapituła konkursu oraz internauci wspólnie wybierali zwycięzców w sześciu kategoriach. W kategorii „najbardziej motywująca marka” zwyciężył Runmageddon, największy w Polsce cykl ekstremalnych biegów przeszkodowych.

„Runmageddon motywuje i zaraża chęcią przeżycia przygody, zmierzenia się ze swoimi słabościami i pokazania samemu sobie, że można przekraczać granice, które wydają nam się nie do pokonania. W 2014 roku w Runmageddonie wystartowało 3 500 zawodników, w roku 2016 będzie ich już grubo ponad 30 000! Dla wielu z nich Runmageddon stał się motywacją do zmiany swojego trybu życia, zwiększenia aktywności fizycznej. Przez te niespełna 3 lata nawiązaliśmy wiele znajomości ze startującymi w naszym biegu uczestnikami, obserwujemy ich i muszę powiedzieć, że zauważamy niesamowite metamorfozy, jakie ci ludzie przeszli od swojego pierwszego startu w Runmageddonie. Pomijając już sam fakt fizycznej przemiany, co jest zrozumiałe, następuje w nich swoista rewolucja psychiczna. Ludzie stają się pewniejsi siebie, wzrasta w nich poczucie własnej wartości, siły i charakteru który w nich drzemie. Nagroda „Fitness Motywatory 2016”, którą otrzymaliśmy dla najbardziej motywującej marki pokazuje, że nie tylko my te przemiany zauważyliśmy. Runmageddon to miejsce, w którym można stać się lepszą wersją siebie. – powiedział Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.

Runmageddon istnieje od 2014 roku i był pierwszą w Polsce marką propagującą nową wtedy formułę biegania połączonego z pokonywaniem przeszkód. Organizatorzy Runmageddonu bardzo szybko zdobyli uznanie i zaufanie startujących uczestników, co przełożyło się na powstanie w naszym kraju rynku biegów przeszkodowych i bardzo dynamiczny wzrost liczby osób biorących udział w takiej rywalizacji. Biegi Runmageddonu są wyjątkowe, ponieważ przyciągają na start osoby uprawiające na co dzień wiele różnych dyscyplin sportowych, takich jak crosffit, fitness, kulturystykę, bieganie czy sporty walki oraz osoby do tej pory stroniące od aktywności fizycznej, które na trasy Runmageddonu trafiają m.in. wprost zza biurka w korporacji. Jednak dzięki panującej na imprezach Runmageddonu atmosferze współpracy i fantastycznej zabawy oni również zmęczeni, ale szczęśliwi docierają do mety. Runmageddon wyznacza trendy i standardy obowiązujące na rynku biegów przeszkodowych w Polsce wprowadzając jako pierwszy nocne edycje imprez, a także biegi w formule ultra na dystansie powyżej 42 kilometrów.

Laureatami Plebiscytu „Fitness Motywatory 2016” zostali także: Izabela Bieszke i Remigiusz Ciupek w kategorii „Metamorfozy”, Jacek Ratusznik w kategorii „Gold Kulturystyka”, Natalia Gacka oraz Rafał Gil w kategorii „Gold Fitness”, Adrianna Palka w kategorii „Trener/Instruktor”, Agnieszka Kubaczka i Krzysztof Ferenc w kategorii „Najbardziej Motywujące Ciało”, Centrum Edukacji Sportowej S.A.S. Zabrze w kategorii „Miejsce”. Nagrodę specjalną Super Motywator otrzymała Mariola Bojarska-Ferenc, prekursorka zdrowego stylu życia, trenerka i propagatorka fitness.

www.fit.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl