fit.pl mobile logo

FIWE - Międzynarodowe Targi Fitness i Welness

Sprawdźcie co się będzie działo 12-13 września 2015 na targach FIWE - szcegóły zdradza Aleksandra Forysiak


Kluczem do sukcesu są wiedza i ciągły rozwój. Zdają sobie z tego doskonale sprawę organizatorzy targów FIWE, którzy w tym roku, podobnie jak w poprzednim, zgromadzą w jednym miejscu i czasie niemal całą branżę fitness i wellness. O tegorocznych atrakcjach targów FIWE opowiada Aleksandra Forysiak, trenerka personalna i International Sales Manager w firmie Reinhold Expo sp. z o.o., będącej organizatorem targów.


Już teraz mogę Wam powiedzieć, że jeszcze przed wejściem na hale – jedna z największych firm odżywkowych – Olimp Nutrition przygotowała niesamowite show dla odwiedzających targi! Nie mogę zdradzić szczegółów, ale już wiem, że będzie to petarda!


Na pewno zdajesz sobie doskonale sprawę z tego, jak ważnym elementem życia sportowca jest odpowiednia suplementacja, dlatego pierwsze kroki kieruj od razu na halę nr 3. Wchodząc tam nie sposób będzie pominąć stoiska Trec Nutrition, gdzie obecny będzie przybywający z Nowego Yorku Hannibal for King – ojciec światowego Street Workout’u. To on poprowadzi odbywające się tam niezwykle widowiskowe pokazy i szkolenia Street Workout Showcase! Hala ta będzie tętnić życiem, gdyż na każdym stoisku spotkasz osobiście ambasadorów danej firmy np. Akop i Sylwia Szostak będą rozdawać autografy na stoisku Olimp Nutrition, „Sportowe Świry” spotkają Michała Karmowskiego na stoisku Trec Nutrition, Michał Fijałka i Rafał Moks będą obecni u Real Farm, Hanna Gabroś i Grzegorz Płaczkowski gościć będą u Scitec Nutrition, stoisko Body Pack uatrakcyjni obecność Piotra Boreckiego, zaś Fernando Vargas, Brian Ikalina, T.J. Humphreys, Andrey Skoromny to goście u ProSupps, dla fanów MMA IHS przygotował spotkanie z Marcinem Różalskim, natomiast Marek Olejniczak i Karol Małecki to goście specjalni Fit Max. W tej hali zapoznasz się z ofertą nowych suplementów każdego segmentu, w tym marek premium, które nie były wcześniej dostępne na polskim rynku. Każdy z wystawców chcąc wyróżnić się na targach przygotował wyjątkowe atrakcje, niespodzianki dla odwiedzających. Dostaniesz od nich sample i gadżety fitnessowe.

Ale to dopiero początek atrakcji!

Udając się w głąb hali nr 3 znajdziesz kolejne niesamowite wydarzenie w postaci zawodów FIWE BODYBUILDING - eliminacji do Arnold Classic Europe 2015. Jeśli czujesz się na siłach weź udział w jednej z kategorii lub śmiało kibicuj zawodnikom. Gościem specjalnym będzie jedyny niepowtarzalny naturalny bodybuilder - Simeon Panda, który dodatkowo dzieląc się swoja wiedzą i doświadczeniem, z pewnością zmotywuje Cię do podjęcia kolejnych sportowych wyzwań.

Profesjonalny sprzęt to podstawa dobrego i skutecznego treningu. Wszelkie innowacje związane z tym tematem oraz najnowszą ofertę znajdziesz na hali nr 1. Jeżeli planujesz otworzyć lub wyposażyć swoje studio fitness lub siłownie - to miejsce jest dla Ciebie! Przyjdź, wypróbuj, przetestuj i wybierz ten, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Ofertami prześcigać będą się czołowi przedstawiciele branży: Mecenas Targów ITP S.A. oficjalny przedstawiciel marki TECHNOGYM, Złoty Sponsor Matmarco wyłączny dystrybutor sprzętu PRECOR, Srebrny Sponsor Health Med Sport dystrybutor BODYFICIENT, Partner Total Fitness Concept.

Sercem tej hali będzie największa w Polsce konwencja Les Mills by Reebok prowadzona przez master trenerów międzynarodowej sceny fitness. Sprawdź swoją kondycję i wytrzymałość. Dodatkowo na scenie głównej odbędą się liczne pokazy, a także otwarte treningi z gwiazdami, na które zaproszeni są wszyscy goście targów.

Najważniejszym dla mnie jest fakt, że FIWE to nie tylko strefa wystawiennicza, ale także kompendium wiedzy, którą mogę tam zdobyć. Eksperci branży odpowiedzą na najbardziej nurtujące nas pytania, poruszą fascynujące tematy biznesowe i trenerskie oraz zabiorą w podróż do przyszłości przedstawiając obraz rynku fitness za 10 lat! Dla każdego trenera FIWE EXPERTS to niepowtarzalna okazja zdobycia od najlepszych w swoim fachu cennej wiedzy i porad niezbędnych do nieustannego rozwoju i samodoskonalenia. Konferencje FIWE to zastrzyk motywacji, który da Ci powera do działania, poszerzy Twoje horyzonty i zmieni punkt patrzenia na cały rynek fitness i wellness. Daj się zainspirować!
Całe wydarzenie udokumentują znani branżowi fotografowie: Rafał Boruch i Sylwester Szymczuk.

Weź pod uwagę:

- Kup bilet online na www.fiwe.pl, żeby nie stać w kolejce przed wejściem (nawet jeśli masz darmowe zaproszenie VIP wcześniejsza rejestracja jest niezbędna, żeby wejść na Targi)

- zapoznaj się wcześniej z harmonogramem targów i dobrze zaplanuj co chcesz zobaczyć i w jakich wydarzeniach chcesz wziąć udział

- przyjdź rano i kontroluj czas, który na targach biegnie nieubłaganie szybko, każde stoisko będzie miało coś interesującego do zobaczenia

- przygotuj się do udziału w treningach – nie zapomnij o stroju do ćwiczeń

 

 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
karolinaa12649126

Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl