fit.pl mobile logo

Najlepszy prezent na 40 urodziny - sprawdź nasze pomysły!

Niezależnie od tego, czy będzie to prezent dla rodziców, rodzeństwa czy innej bliskiej osoby, warto zadbać o to, by przy okazji 40. urodzin był on wyjątkowy. Dla wielu osób to magiczny wiek, w którym zaczynają patrzeć wstecz na swoje dotychczasowe życie i dokonania, dlatego warto sprawić, żeby prezent z tej okazji był wyjątkowy, niezapomniany i dobrze podkreślał to, jaka relacja łączy nas z daną osobą. Na co jednak konkretnie warto się zdecydować? Poznaj prezenty na 40. urodziny dla każdej bliskiej Ci osoby.

40. urodziny jednego z rodziców – co najlepiej sprawdzi się jako prezent w takiej sytuacji?

Rodzice są jednymi z ważniejszych osób w życiu każdego człowieka, dlatego ważne jest to, żeby podkreślić ich rolę w wychowaniu i późniejszym życiu. Dlatego przy okazji 40. urodzin mamy czy taty warto postawić na coś, co odzwierciedla uczucia, jakie dana osoba żywi do nich żywi. Oryginalny prezent na 40 urodziny dla rodzica może przybrać różne formy, a ciekawą opcją dla mamy może być voucher do SPA lub seria zabiegów odnawiających skórę. W przypadku taty warto wybrać jazdę OFF ROAD-em 4x4 lub przejażdżkę sportowym autem jak Ferrari F430. Dobrą opcję może być też wspólny wypad na strzelnicę albo, jeśli syn lub córką chcą zaskoczyć rodziców, lot balonem czy szybowcem nada się idealnie.

Jeśli chodzi o prezent dla obojga rodziców, dobrym sposobem na wyciągnięcie ich z domu może okazać się wspólna kolacja w klimacie kuchni polskiej. Dzięki temu ten wyjątkowy dzień będzie okazją do wspomnień, a w niektórych przypadkach, okazją do odnowienia więzi łączącej rodziców.

Brat albo siostra obchodzą 40. urodziny? Sprawdź, co przypadnie im do gustu

Jeśli chodzi o prezent urodzinowy dla rodzeństwa tutaj również warto kierować się zasadą, żeby pokazać, jak wiele znaczy dla danej osoby jej brat czy siostra. W końcu to rodzina, a o tę należy odpowiednio zadbać i regularnie jej pokazywać, że nam na niej zależy. Dlatego w przypadku 40. urodzin konieczne będzie coś wyjątkowego, jak choćby skok ze spadochronem czy Flyboard. Ta druga propozycja jest szczególnie polecana ze względu na to, że zapewnia niezapomniane przeżycia i będzie czymś, co solenizant (lub solenizantka) zapamięta do końca życia.

Jeśli siostra lub brat są fanami motoryzacji warto postawić na przejażdżkę po torze gokartem wyścigowym KTM X-BOW czy Ariel Atomem, które również będą stanowiły doskonałą pamiątkę. Ciekawą opcją w tym temacie może też być cały dzień spędzony za kółkiem Forda Mustanga, czyli kultowego i niezwykle szybkiego auta, które było wielokrotnie wykorzystywane w amerykańskiej popkulturze.

flyboard-ewolucje-na-wodzie-konin

Zbliżają się 40. urodziny przyjaciółki i nie wiadomo, co wato jej kupić?

W przypadku prezentu dla przyjaciółki na jej 40. urodziny konieczne będzie wcześniejsze zbadanie, z czego może ucieszyć się solenizantka. Tutaj ciekawą inspiracją może być voucher na degustację wytrawnego wina, wysokogatunkowych piw czy wspólne wyjście do pijalni czekolady. To uniwersalne propozycje, które mogą sprawdzić się w wielu sytuacjach i być ciekawą opcją dla osób szukających czegoś wyważonego, eleganckiego, ale jednocześnie niestandardowego. Te i wiele innych propozycji prezentu na 40. urodziny znaleźć można w artykule: Jaką atrakcję podarować na prezent na 40 urodziny?

voucher-do-pijalni-czekolady-krosno

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl