fit.pl mobile logo

Szybki trening mięśni brzucha

Płaski i umięśniony brzuch to znak, że jesteś w dobrej formie. Prezentujemy ćwiczenia, które pozwolą Ci usprawnić i wzmocnić brzuch, a wiadomo, że mocny brzuch to odpowiednia postawa i mniej problemów z kręgosłupem 

Burpess na jednej nodze

Stajemy w lekki rozkroku. Następnie wykonujemy przysiad umieszczając dłonie na ziemi. Energicznie wyrzucamy nogi do tyłu przyjmując pozycję plank na jednej nodze. Wracamy do przysiadu podpartego i z tej pozycji wyskakujemy jak najwyżej, kierując ręce ku górze. Wykonujemy 2 serie po 10 powtórzeń na lewą i prawąnogę. W trakcie ćwiczenia noga nie powinna mieć kontaktu z podłożem. Burpees to świetny element treningu zarówno aerobowego, jak i siłowego w jednej sekwencji ruchów. Spala tłuszcz i przyśpiesza metabolizm.

Krab Cross

Przyjmujemy pozycję kraba. Odrywamy lewą nogę i prawą ręke od podłoża, prostujemy nogę i staramy się dotknać dłonią palców u stopy. Ćwiczenie wykonujemy naprzemiennie - prawa ręka lewa noga, lewa ręka prawa noga. Staramy się utrzymywać biodra jak najwyżej. Wykonujemy 3 serie po 15 powtórzeń. Ćwiczenie świetnie kształtuje mięśnie skośne brzucha.

Plank podskok

Przyjmujemy pozycję plank na ugiętych ramionach. Odrywamy obie nogi od podłoża i przeskakujemy w lewo. Potem wracamy do pozycji wyjściowej i ćwiczenie powtarzamy na prawą stronę. Pamiętaj, aby podczas wykonywania ćwiczenia barki znajdowały się pod łokciami, a ramiona, biodra i pięty tworzyły jedną linię. Wykonujemy 3 serie po 15 powtórzeń. Ćwiczenie doskonale wzmacnia mięśnie brzucha.

Squat leg lift

Stajemy w rozkroku na szerokość bioder. Wykonujemy squat (półprzysiad), pamiętając o wyprostowanych plecach i kolanach nie wykraczających poza linie palców. Wracamy do pozcji wyjściowej i unosimy prawą nogę w bok na wysokość bioder. Wracamy do rozkroku i powtarzamy ćwiczenie na drugą nogę. Dłonie splatamy na wysokości klatki piersiowej, tułów lekko pochylamy. Wykonujemy 3 serie po 10 powtórzeń. Ćwiczenie mocno angażuje mięśnie ud i pośladków.

Scyzoryk

Start w leżeniu tyłem na przedramionach. Unosimy proste nogi około 10 cm nad podłoże i wykonujemy nożyce poziome, na przemian krzyżując nogi. Dbamy o to aby brzuch był cały czas napiety. Wykonujemy 3 serie po 15 powtórzeń. 
 PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
andrewmail115

Chcesz zmiany o której zawsze marzyłeś? Nie wiesz jak zacząć? Sięgnij po najprostsze rozwiązanie w Internecie www.igortreneronline.pl! I odchudzanie staje się proste jak nigdy dotąd.

Zgłoś nadużycie-
kemor1990

Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Zgłoś nadużycie-
weronkazz

Dobry trener to podstawa, polecam najlepszego - www.igortreneronline.pl

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl