fit.pl mobile logo

Jaki catering dietetyczny wybrać?

Na szczęście już powoli przestajemy na nadejście Nowego Roku, aby wprowadzić w swoje życie pozytywne zmiany. Niezależnie od tego, czy będziemy chcieli zacząć uprawiać sport, czy też może zacząć się zdrowo odżywiać, to nowe nawyki możemy wprowadzać jeszcze dziś. Oczywiście do wszystkich zmian warto się odpowiednio przygotować, tak aby ponownie szybko się nie zniechęcić.

 

Moda na zdrowy styl życia

Coraz więcej osób dokonuje zmian w swoim życiu, które przynoszą pozytywne konsekwencje. Taką zmianą jest przejście na zdrową dietę, dzięki której nie tylko uzyskasz upragnioną wagę, ale przede wszystkim zaczniesz się naprawdę bardzo dobrze czuć. Obecnie masz do wyboru naprawdę wiele różnych diet, dzięki czemu z powodzeniem dopasujesz odpowiednie rozwiązanie do swoich potrzeb, a także upodobań kulinarnych.

Jeżeli nie jesteś pewny, która dieta będzie dla Ciebie najkorzystniejsza, najlepszym wyjściem będzie profesjonalna konsultacja z dietetykiem. Ponadto warto wykonać podstawowe badania laboratoryjne, a także zawierające w sobie testy na nietolerancje pokarmowe. W ten sposób szybko dowiesz się, jaka dieta sprawi, że już po kilku tygodniach jej stosowania zaczniesz czuć znaczny przypływ energii, a jednocześnie wiele z dotychczasowych przypadłości zacznie ustępować.

Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny?

Niestety zazwyczaj zamiar zmiany nawyków żywieniowych na nowe, nie zawsze wiąże się z wprowadzeniem go w życie. Okazuje się, że w codzienności jest wiele przeszkód, które sprawiają, iż jest nam ciężko podjąć się takiego przedsięwzięcia. Nie każdy z nas lubi gotować, wyszukiwać nowe pomysły na przepisy, a także robić zakupy tak urozmaiconych produktów, a także w takich ilościach, aby nie doprowadzić do marnowania żywienia.

Właśnie w takich sytuacjach przyjdzie nam z pomocą catering dietetyczny. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na przygotowywanie dla siebie posiłków lub też nie lubią gotować. Zamawiając catering dietetyczny, można z powodzeniem dopasować dla siebie odpowiednią dietę, która będzie nie tylko zawierać składniki, które możesz jeść, ale również nie przekroczy ona dziennego limitu kalorii. Wszystkie posiłki są dokładnie opracowane przez doświadczonych dietetyków, dzięki czemu zaczniesz jeść zdrowo i smacznie.

W jakiej firmie cateringowej zamawiać posiłki?

Podejmując decyzję o przejściu na dietę pudełkową, z pewnością chcesz się dowiedzieć również, z jakiego miejsca najlepiej zamawiać pyszne jedzenie? Przede wszystkim warto wybrać firmę cateringową, która posiada Twoją dietę w swojej ofercie. Jednocześnie należy sprawdzić opinie na temat danej firmy, aby wskazywały naprawdę wysoką jakość świadczonych usług. Jedną z firm oferujących catering dietetyczny jest Kuzniazdrowia.pl. To właśnie w tym miejscu można zamówić skrojoną na miarę swoich potrzeb dietę pudełkową, zyskując przy tym pewność, że wszystkie produkty są świeże i bardzo smaczne. Catering dietetyczny to doskonałe rozwiązanie dla każdego, komu zależy na wprowadzeniu nawyku zdrowego odżywiania, nie tracąc wielu cennych chwil na przygotowywanie posiłków.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl