fit.pl mobile logo

Parówki Psi Patrol - zdrowe i pyszne parówki dla dzieci

Psi Patrol to animowany kanadyjski serial, którego fabuły nie trzeba przedstawiać żadnemu rodzicowi kilkulatka. Co więcej, z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że słyszałeś o nim i kojarzysz urocze mordki psich bohaterów bajki, nawet jeśli nie masz dzieci!

W Green Fox już dawno wyrośliśmy z bajek, ale doskonale zdajemy sobie sprawę z mocy ich oddziaływania na dziecięcą wyobraźnię. Psi Patrol? Oczywiście, że go znamy! Nie sposób przeoczyć w przestrzeni publicznej i na sklepowych półkach dziecięcych zabawek z motywami z serialu czy ubranek z wizerunkami owczarka Chase’a, dalmatyńczyka Marshalla, buldoga Rubble’a czy kundelka Rocky’ego.

Zastanawiasz się pewnie, dlaczego piszemy o Psim Patrolu? Pozytywne emocje, które budzą psi bohaterowie zmotywowały nas do stworzenia unikatowego produktu! O czym mowa? O parówkach, oczywiście! Postanowiliśmy spożytkować moc licencji na ulubioną bajkę kilkulatków, by dać wsparcie rodzicom w kreowaniu różnorodnych posiłków.

Paróweczki Green Fox to pierwszy na rynku produkt mięsny z wizerunkami bohaterów Psiego Patrolu!

Mamy to! Licencja nr 1 na świecie dla Green Fox!

Dzisiaj możemy już z dumą ogłosić, że nasz projekt pod hasłem parówki dla małych dzieci został sfinalizowany, a paróweczki są dostępne w wybranych sklepach detalicznych! Spełniliśmy wszystkie wyśrubowane warunki licencjodawcy Psi Patrol, między innymi w najistotniejszym dla naszych konsumentów zakresie wysokiej jakości produktu oraz jego optymalnej energetyki i smaczności.

Efekt? Licencję na paróweczki Psi Patrol otrzymaliśmy jako pierwsi na świecie! Dodatkowo jako pierwsza firma w Polsce mamy wyłączność na wyrób produktów mięsnych z wizerunkiem Psiego Patrolu. Paróweczki są naszym pierwszym produktem z linii pysznych, wysokomięsnych przekąsek, które pomogą rodzicom w pomysłowym komponowaniu odpowiednio zbilansowanych posiłków. Takie dania będą chętnie zjadane nawet przez przysłowiowych Tadków Niejadków!

paroweczkidino

Parówki dla dzieci, których skład, jakość i smak idą w parze!

Naszym celem było stworzenie produktu najwyższej jakości, który może stanowić smaczny element dziecięcej diety. I takie właśnie są parówki dla dzieci z licencją Psiego Patrolu!

Zawartość składników odżywczych i energetycznych w paróweczkach została opracowana z zachowaniem najwyższych standardów, by spełnić zarówno rygorystyczne wymagania licencji Psi Patrol, jak i wszystkich norm dotyczących produktów spożywczych, które można reklamować na kanałach telewizyjnych dla dzieci.

Paróweczki Green Fox produkujemy w standardzie GOOD FOOD

Co to oznacza w praktyce? Już wyjaśniamy! Paróweczki Psi Patrol od Green Fox to:

  • wysoka mięsność – paróweczki dostępne są w dwóch wersjach: drobiowe z cielęciną i wieprzowe,
  • wysoka zawartość łatwo przyswajalnego białka,
  • optymalna kaloryczność – dostosowana do dziennego zapotrzebowania kalorycznego kilkuletnich dzieci,
  • obniżona zawartość tłuszczu (w stosunku do standardowych produktów w tej kategorii) oraz częściowa wymiana tłuszczów zwierzęcych na tłuszcze roślinne,
  • produkt bez dodatku: cukru, glutaminianu monosodowego i fosforanów,
  • produkt bez glutenu i bez laktozy.

Parówki stworzone dla dzieci i przetestowana przez dzieci i rodziców!

Wiemy, że produkując parówki dla małych dzieci musimy brać pod uwagę coś więcej niż tylko ich skład i smak! Właśnie dlatego przeprowadziliśmy szereg testów konsumenckich i rozmawialiśmy o parówkach (przy parówkach!) z dziećmi i ich rodzicami. Dzięki temu dokładnie poznaliśmy rozmaite preferencje małych fanów Psiego Patrolu i stworzyliśmy… paróweczki idealne!

Czym wyróżniają się parówki dla dzieci Psi Patrol od Green Fox? Są cienkie i długie, a co za tym idzie – łatwe do złapania dla małych rączek. Mają perfekcyjnie delikatną strukturę (bez grubej otoczki wędzarniczej!), z którą z łatwością rozprawiają się mleczne ząbki dziecka.

Ponadto nasze parówki nie mają osłonek, by każdy rodzic mógł ekspresowo przygotować posiłek dla swojego dziecka lub podać mu je podczas spaceru. Dorośli nie musisz się również martwić o bezpieczeństwo spożywania paróweczek poza domem! Wysokiej jakości spożywczy środek konserwujący zapobiega szybkiemu psuciu się produktu po zerwaniu tak zwanego łańcucha chłodniczego.

Pojedyncze opakowanie to 90 g paróweczek, co stanowi maksymalną porcję posiłku dla dziecka. Wygodnie, prawda?

parowki-dla-dzieci(1)

Czas na biznesowe spojrzenie na parówki dla dzieci!

Wiesz już, że masz do czynienia z doskonałym jakościowo produktem. Czas na uchylenie rąbka biznesowej tajemnicy.

Licencja Psi Patrol to gwarancja wysokiej odsprzedaży właściwie każdego produktu. To bajka, która zajmuje pierwsze miejsce w rankingach popularności, wyprzedzając między innymi Świnkę Peppę, Spongeboba czy Smerfy.

Połączenie wysokiej jakości produktu z pysznym smakiem oraz atrakcyjnym wizualnie opakowaniem, które przedstawia ulubionych bajkowych bohaterów dziecka to przepis na biznesowy sukces!

Bohaterowie Psiego Patrolu są marką samą w sobie, której świadomość i rozpoznawalność stoi na bardzo wysokim poziomie. Produkt z licencją Psiego Patrolu generuje emocje, których same parówki nie są w stanie wywołać. Dodatkowa reklama, która jest emitowana również w kanałach dziecięcych, pozwala szybko i bardzo skutecznie dotrzeć do maksymalnie szerokiej grupy potencjalnych odbiorców.

Ponadto liczne badania potwierdzają, że konsumenci akceptują droższe produkty z licencją, zwłaszcza gdy dodatkowo stoi za nimi jakość. To przekłada się wprost na wyższą marżę i zyski.

Paróweczki Psi Patrol od Green Fox zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji, szybko lokalizują małych (i dużych) klientów oraz otwierają kategorię mięsnych produktów dla nowych konsumentów, którzy do tej pory nie jedli parówek.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl