fit.pl mobile logo

Ewa Chodakowska pomoże Ci zmienić nawyki i zacząć wszystko od początku

Najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce może teraz towarzyszyć Ci każdego dnia! Ewa Chodakowska prezentuje „Kalendarz 2017”, który dzięki codziennym porcjom motywacji pomoże obrać cel i konsekwentnie go realizować. Tytuł ukazał się 28 października nakładem Edipresse Książki

To będzie dobry rok!” – przekonuje na okładce swojego autorskiego „Kalendarza 2017” Ewa Chodakowska i robi wszystko, żeby faktycznie tak było. Na każdej karcie terminarza umieściła motywujące afirmacje, pozytywne myśli i wskazówki. Pomogą one odnaleźć w sobie wewnętrzną siłę, by codziennie stawać się coraz lepszą wersją siebie oraz realizować marzenia. Kalendarz posłuży zarówno osobom, które dopiero stawiają pierwsze kroki na drodze ku zmianom, jak i tym, którzy osiągnęli już sukces. Ewa Chodakowska podkreśla, że każdy zasługuje na szczęście – trzeba mieć tylko odwagę, by o nie zawalczyć.

Trenerka wszystkich Polek” namawia do aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania, przekonując, że zmieniają one całe życie na lepsze, a piękne ciało to tylko skutek uboczny. Wyjaśnia, że dzięki treningom nabieramy pewności siebie, świadomości i siły do pokonywania przeszkód. Ewa Chodakowska pomaga wprowadzić pozytywne zmiany krok po kroku, tak, by szybko się nie zniechęcić. Nie zapomina także o tak ważnych aspektach, jak poczucie własnej wartości, relacje międzyludzkie, miłość, samorealizacja, odpoczynek czy pomaganie innym. Zachęca, żeby być życzliwym wobec siebie i innych oraz poszukiwać wokół siebie tego, co pozytywne. Na czytelników czekają również różne zadania, np. wykorzystanie przerwy w pracy na ruch, sporządzenie listy swoich dobrych cech czy codzienne uśmiechanie się do siebie w lustrze. Autorskie przemyślenia i porady Ewy Chodakowskiej mogą stanowić motywujące motto na dany dzień, dlatego warto sięgać po kalendarz każdego dnia i w chwilach zwątpienia.

Nie zazdrość nikomu tego, jakie ma życie. Skup się na dobru i zapracuj na życie, jakiego pragniesz.

Zostałam wychowana w domu, w którym zawsze słyszałam: „Szanuj drugiego człowieka tak, jakbyś sama chciała być szanowana”.

Po aktywnym wypoczynku, pora na aktywny tydzień. Zadbaj o to, żeby każdy dzień zawierał coś, co sprawi ci przyjemność. Nie krzyw się, kiedy w kalendarzu widzisz poniedziałek.

Nowy dzień jest nowym początkiem. Sama tworzysz swoje myśli. Od ciebie zależy, jak wpłyniesz na swoje samopoczucie. Kiedy spada twój poziom energii – ćwicz!

Kobiety od kilku lat pracujące z moimi programami treningowymi przechodzą fantastyczną metamorfozę. Rosną w siłę, jakiej dotychczas nie znały. Nabierają odwagi, zaczynają mówić: chcę, zasługuję, zrobię to dla siebie!

Zakupy spożywcze rób maksymalnie raz w tygodniu. Wcześniej przygotuj dokładną listę zakupów, porządkując ją według poszczególnych produktów. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, biegając pomiędzy sklepowymi półkami.

 

„Kalendarz 2017” sprawdzi się jako klasyczny i praktyczny terminarz. Na każdej stronie znajduje się wiele miejsca na notatki, plany, wspomnienia, refleksje, postanowienia, cele czy postępy. Nie zabrakło także informacji o imieninach i najważniejszych świętach. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi można go zabierać ze sobą, zmieści się bowiem m.in. do damskiej torebki, natomiast twarda oprawa dodaje mu wytrzymałości.

Całość uzupełniają prywatne zdjęcia Ewy Chodakowskiej z domowego zacisza, treningów i podróży. Na wielu z nich widać piękną sylwetkę autorki, która dodatkowo zmotywuje do aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania.

 

Kalendarz jest dostępny m.in. w dobrych księgarniach, salonach Empik, na Bebio.pl i Hitsalonik.pl.

 

O autorce:

Ewa Chodakowska – najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce. W ciągu ostatnich 5 lat rozkochała Polki w treningu. Jest dla nich nie tylko trenerką, ale także coachem. Dzień w dzień niezłomnie motywuje je, by były lepszą wersją samej siebie. Określana mianem „trenerki wszystkich Polek” czy „królowej fitnessu”, jest także jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Jej książki i płyty DVD nie schodzą z list b
 estsellerów, a na oficjalnym fanpage'u ma prawie 2 miliony fanów. Dwa i pół roku temu na warszawskim Mokotowie ruszyło jej autorskie studio fitness Be Active. Wydała 15 DVD z programami treningowymi. Ma na swoim koncie rekord Guinnessa w największym otwartym treningu fitness oraz cykliczne warsztaty fitness, które nieprzerwanie gromadzą tłumy w Polsce i zagranicą od ponad 2 lat. Ewa prowadziła także program telewizyjny „Be Active. Ewa Chodakowska” na kanale Kuchnia+. Na stałe gości na łamach prasy i telewizji jako ekspert z zakresie aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania. Od czerwca 2015 roku jest redaktor naczelną miesięcznika Be Active, będącego jej autorskim projektem. Autorka książki „Myślnik. Twój codzienny motywator”, który ukazał się nakładem Edipresse Książki w maju 2016 roku.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl