fit.pl mobile logo

Jennifer Lopez wraca do formy

J.Lo może być z siebie dumna! Piosenkarce udało się w ciągu 4 miesięcy zrzucić 25 kilogramów
J.Lo może być z siebie dumna! Piosenkarce udało się w ciągu 4 miesięcy zrzucić 25 kilogramów, jakie pozostały jej po ciąży. Wszystko dzięki odpowiedniej diecie i ćwiczeniom.
jennifer lopez

Miejmy nadzieję, że J.Lo znów będzie tak
wyglądała...
Pod koniec lutego Jennifer Lopez urodziła bliźniaki. Marzeniem każdej mamy jest szybko wrócić do figury sprzed ciąży. Jednak kobiety wiedzą, że to nie łatwo pozbyć się kilogramów, które przybywały przez 9 miesięcy. Piosenkarce się to udało . W 4 miesiące straciła 25 zbędnych kilogramów. Spalić je pomogły dieta i dużo ruchu. Teraz Lopez mogłaby podzielić się tymi radami z młodymi mami, które borykają się z tym samym problemem co ona. Kto wie, może wyda jakiś poradnik, bo skoro jej się udało, to czemu innym miała by się ta sztuka nie udać.


Kilka tygodniu po porodzie gwiazda zaczęła intensywnie trenować, by wrócić do wagi i formy sprzed niecałego roku. Osoba z kręgu piosenkarki mówi, że gwiazda poświęciła dużo czasu na pracę nad swoją figurą.


Artystka zatrudniła osobistego trenera i przeszła na rygorystyczną dietę, opracowaną przez dietetyka. Nad odżywianiem Lopez czuwał także osobisty kucharz, który gotował jej specjalnie dania, według zaleceń specjalisty. Dietetyk ustalił, że latynoska gwiazda dziennie musi spożywać 1400 kcal., a ciągu dnia zjadać 4 posiłki, których podstawą były owoce i warzywa. Do tego mogła pić nieograniczone ilości wody mineralnej. Miała natomiast zakaz zbliżania się do słodyczy i czerwonego mięsa.


Treningi odbywały się cztery razy w tygodniu, na których ćwiczyła od 45 do 75 minut. Gwiazda bardzo schudła – najbardziej widać, że straciła brzuch, a uda wyglądają chyba nawet jeszcze szczuplej niż przed ciążą. Teraz piosenkarka walczy z rozstępami i cellulitem – także niechcianymi ciążowymi pamiątkami. 25 kilogramów mniej w ciągu tak krótkiego okresu to nie szczyt marzeń ambitnej Lopez.


W nieodległych planach piosenkarka ma wziąć udział w triathlonie, czyli dyscyplinie obejmującej bieganie, pływanie i jazdę na rowerze. Triathlon, jak mówią, to sport dla prawdziwych twardzieli. Impreza ma odbyć się w październiku. Przygotowania do niej mają być ostatnim etapem powrotu do szczytowej formy fizycznej piosenkarki.


A wszystko po to, by już niedługo wrócić na scenę.

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl