fit.pl mobile logo

Targi FIT-EXPO zadbają o Twoją kondycję

Już za chwilę na targach FIT-EXPO w Poznaniu spotkacie osoby pozytywnie zakręcone na punkcie fitness, sportów siłowych, poszukujące nowych trendów lub chcących podciągnąć kondycję. To już 11 edycja targów!

Na targach zapoznasz się z najnowszymi hitami i nowinkami, które w tym sezonie królować będą w branży fitness i kulturystyce. W halach Międzynarodowych Targów Poznańskich na tzw. giełdzie sportowej znajdziemy oferty liderów rynku w promocyjnych cenach. A będzie w czym wybierać. Kolorowe legginsy, najmodniejsze topy i t-shirty, których nie dostaniesz w zwykłym sklepie sportowym oraz sprzęt do ćwiczeń w domowym zaciszu – to wszystko odkryjesz na FIT-EXPO. W jednym miejscu znajdziemy stoiska z odżywkami, suplementami diet, parafarmaceutykami i żywnością funkcjonalną. Jeśli tylko zechcemy, zasięgniemy bezpłatnych porad dietetyków i trenerów, którzy doradzą jak bilansować dietę w zależności od oczekiwanych celów i rodzaju aktywności.


Fitness od podszewki fitnessu - targi dla biznesu

Z drugiej strony FIT-EXPO są targami kontraktacyjnymi, dlatego jest tu praktycznie cały sprzęt i urządzenia, które służą do wyposażenia profesjonalnych miejsc fitness i siłowni. Jednak to nie tylko ekspozycja nowości sprzętowych, ale także spora dawka trendów w zarządzaniu klubem sportowym czy prowadzeniu zajęć grupowych. Od 11 lat wydarzenie przyciąga inwestorów, właścicieli klubów fitness i siłowni, hoteli i ośrodków sportowych, ponieważ w jednym miejscu i czasie klienci biznesowi znajdują oferty liderów branży.

Sportowe gwiazdy

Tegoroczna plejada gwiazd FIT-EXPO jest imponująca. Po raz pierwszy w Polsce, w dodatku na FIT-EXPO pojawi się LARISSA REIS. Ikonę fitness sylwetkowego spotkacie w piątek podczas HardcoRies Seminar by Larissa Reis. W seminarium wezmą udział polscy zawodnicy jak Hubert Kulczyński, Szymon Łada, Emil Kaleński, a także dietetyczka Anna Zientalska (wydarzenie dodatkowo płatne, szczegóły na stronie internetowej targów).

Każdy, kto będzie chciał dowiedzieć się czegoś więcej o odżywianiu i suplementacji w treningu siłowym podczas redukcji i rozbudowy masy mięśniowej oraz poznać nowe metody treningowe oraz poprawę opornych grup mięśniowych wystarczy, że zgłosi się na seminarium poprowadzone przez KAROLA MAŁECKIEGO. (wydarzenie dodatkowo płatne, szczegóły na stronie internetowej targów).
Złota Para, bo tak o sobie piszą na facebooku, czyli HUBERT KULCZYŃSKI i NATALIA KORDUS obędą gośćmi na stoisku Formotiva. Oczywiście mistrzowie znajdą czas na konsultacje, czy zapozują do selfie. Kolejna gwiazda sportów siłowych SZYMON ŁADA w piątek i sobotę wraz z ekipą Hammer Strength Polska poprowadzi treningi i konkursy.

Trener Roku

Odchodząc od tematów kulturystyki, która w tym roku mocno opanowała FIT-EXPO warto zwrócić uwagę na obecność MARKA PLAWGO - znanego i cenionego lekkoatletę, sprintera, specjalizującego się w biegu na 400 metrów przez płotki, występującego także na dystansie 400 metrów oraz w sztafecie 4x400 metrów. Sportowca spotkamy na stoisku Life Fitness, gdzie poprowadzi specjalny trening dla uczestników TRENER ROKU. Właśnie na FIT-EXPO poznamy finalistów tego prestiżowego konkursu, którzy zakwalifikowali się do finału w Poznaniu. Uczestnicy pokonywać będą dwa różne tory przeszkód – osobne dla kobiet i mężczyzn. W ten sposób każdy będzie miał równe szanse na wygraną.

Pole Dance

Swobodnie wykonywane w powietrzu akrobacje wymagają dużej siły i wytrzymałości, przeczą grawitacji. Na FIT-EXPO będziecie mieć macie szansę na spróbowanie własnych sił. Wspierać Was będą Nataliya z Emona Pole Dance Studio praz Basia z Studio Euphoria Pole Dance & Jump Fit Swarzędz, które zaprezentują swoje umiejętności w sobotę i niedzielę podczas pokazów. Śmiałkowie, czy też najodważniejsze dziewczyny na targach spróbują własnych sił w organizowanych konkursach.

 Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA

Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA powered by Tiguar to wydarzenie, które od 10 lat wytycza najnowsze trendy w Polsce wśród instruktorów fitness, trenerów personalnych. Tutaj pokazywane są nowości, które później spotykamy na zajęciach grupowych i treningach w klubach fitness. To niepowtarzalne, nie mające sobie równych, wydarzenie rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli. Dla uczestników tegorocznej Konwencji będą to jak zawsze intensywne dni na zaczerpnięcie dawki umiejętności, wiedzy i podciągnięcia kondycji. Wydarzenie rozrasta się i nabiera coraz większego tempa. W tym roku zajęcia odbędą się w dziewięciu strefach treningowych, a nie jak do tej pory w siedmiu. Dużym zainteresowaniem uczestników Konwencji cieszy się część wykładowa, żeby zaspokoić głód wiedzy zajęcia odbędą się aż w dwóch salach. Właśnie w tej części instruktorów i trenerów personalnych mogą zainteresować wykłady prowadzone po raz pierwszy przez Jakuba Mauricza – nieoficjalnego króla dietetyki. Wykłady odbędą w bloku MAURICZ.COM & AKADEMIA IFAA. Oprócz wykładów Jakuba Mauricza zapoznamy się z rzetelną wiedzą, którą przekazywać będzie zespół specjalistów z mauricz.com. Po raz drugi kontynuowany będzie trening dla wózkersów podczas zajęć Drums Alive®. Jak się okazało, w ubiegłym roku zainteresowanie zajęciami było dostateczne, ale przydałaby się jeszcze większa frekwencja. Miedzy innymi takimi działaniami można udowodnić, że ruch jest dla każdego. (EU4YA jest wydarzeniem dodatkowo płatnym, szczegóły na stronie internetowej targów).
Blogerskie spotkanie

Pierwsza edycja spotkania z blogerami podczas FIT-EXPO 2015 została bardzo dobrze przyjęta przez blogerów i wystawców targów. Kontynuując powodzenie wydarzenia w tym roku odbędzie się po raz drugi zjazd FIT-EXPO Blog Meeting. Targi będą platformą spotkań B2B wystawców i profesjonalnych zwiedzających z fit-blogerami oraz blogerami kulturystycznymi.


FIT-EXPO fitness & sport park , Międzynarodowe Targi Poznańskie

Godziny otwarcia targów
Piątek (20.05): 10:00 - 17:00
Sobota (21.05): 10:00 - 17:00
Niedziela (22.05): 10:00 - 16:00

Bilety:
piątek (20.05) – 25,00 PLN
sobota (21.05) – 25,00 PLN
niedziela (22.05) – 5,00 PLNPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl