fit.pl mobile logo

Joga Festiwal. VIII Górski Maraton Jogi w Wierchomli

W sierpniu ponownie spotykamy się w Wierchomli na Joga Festiwalu! Festiwal będzie trwał 7 dni i zakończy się VIII Górskim Maratonem Jogi. Impreza odbędzie się 16-23 sierpnia 2020 r. Zapisy już trwają

Czym jest Joga Festiwal. Górski Maraton Jogi?

To największa otwarta impreza jogowa w Polsce, która od lat przyciąga zarówno doświadczonych, jak i początkujących jognów. W tym roku na uczestników czeka aż siedem dni warsztatów jogi, prowadzonych przez znakomitych nauczycieli: Wiktora Morgulca, Katarzynę Enerlich, Agnieszkę Lasotę, która poprowadzi zajęcia dla dzieci, Hanię Gryzińską, Anię Ryczek, Kasię Marcinkowską, Michała Kudzię i Włodka Łagodzkiego. W czasie trwania Festiwalu będzie można poznać i poćwiczyć wiele rodzajów jogi, m.in. jogę funkcjonalną, dynamiczną, Yin Jogę, jogę kręgosłupa, hormonalną, klasyczną indyjską jogę Sivanada, Aerial Jogę, Maha Jogę i Vinyasa Jogę. Będą to ćwiczenia wzmacniające ciało, regulujące oddech, poprawiające koncentrację i uwalniające od stresu.
Joga Festiwal to również niezwykle ciekawe warsztaty i prelekcje dotyczące, ogólnie mówiąc, zdrowego trybu życia. Będą to m.in.: pokazy naturalnego anti-agingu twarzy, ćwiczenia oddechowe, warsztaty kosmetyczne i zielarskie. Będzie o aromaterapii i terapii kolorem oraz, tradycyjnie, koncert mis i gongów tybetańskich, prowadzony przez Adama Lisa.

Ambasadorami tegorocznego Festiwalu są: Żaneta Geltz, Katarzyna Enerlich, Iwona Guzowska oraz dr n.med. Danuta Myłek.

Zabierzcie dzieci – one uwielbiają jogę

Jak co roku Organizatorzy przygotowali specjalne atrakcje dla najmłodszych. Animacje w plenerze dla małych odkrywców z Iwoną Guzowską oraz świetnie prowadzone zajęcia z jogi. Agnieszka Lasota z pewnością zrobi z małych uczestników zapalonych joginów!

Maraton Jogi – wyzwanie, które można podjąć!

Maraton, czyli „108 Powitań Słońca”, prowadzony jest przez Wiktora Morgulca, doświadczonego trenera jogi oraz właściciela największego i najstarszego w Polsce portalu o jodze: www.joga-joga.pl. W Maratonie zawsze biorą udział niemal wszyscy uczestnicy Festiwalu. Po tygodniu intensywnej praktyki nie jest on straszne ani małym, ani dużym. Najstarsza uczestniczka ukończyła go po 80. roku życia! - mówi koordynatorka Magdalena Mroczka.
Czym dokładnie jest Górski Maraton Jogi? Asany (pozycje) wykonujemy w tym samym czasie, ale każdy pracuje sam nad sobą. Ci, którzy zaczęli chodzić na jogę, bo marzyło im się stać bardziej wygimnastykowanym, stanąć na głowie, czy zrobić spektakularnego żurawia, szybko odkrywają, że joga uczy pokory. Pokazuje, że warto iść jej ścieżką w spokoju oraz skupieniu, bo liczy się droga, a nie cel. - wyjaśnia Wiktor Morgulec.

Górski Maraton Jogi w Wierchomli to wspólne wykonywanie ćwiczeń z przepięknymi krajobrazami Beskidu Sądeckiego w tle. Towarzyszy mu idea zwolnienia, refleksji i zwrócenia uwagi zarówno do wewnątrz, jak i skierowanie pozytywnej intencji na zewnątrz. Rejestracja oraz udział w samym Maratonie są bezpłatne.

Organizatorzy zachęcają do pobrania nieodpłatnych ćwiczeń, które pozwolą lepiej przygotować się do Maratonu: https://jogafestiwal.pl/kurs-jogi

Na Festiwal można zapisywać się on line: http://www.joga-joga.pl/sondaz.php?id=181&smclient=b2b6211d-842a-4378-abcc-03ce92444ef0&utm_source=salesmanago&utm_medium=email&utm_campaign=default

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl