fit.pl mobile logo

Komu można polecić warsztaty kulinarne?

Jedzenie nie służy tylko do odżywienia organizmu, aby mógł właściwie funkcjonować. Po pokarm sięga się także w celu sprawienia sobie przyjemności. Oczywiście nie trzeba jeść wykwintnych dań, najczęściej prostota sprawdza się najlepiej. Nie każdy może jednak pochwalić się zdolnościami kulinarnymi. Nie oznacza to jednak konieczności stołowania się wyłącznie w lokalach gastronomicznych lub kupowania gotowych dań w sklepie spożywczym. Gotowanie to umiejętność, której można się nauczyć i to w każdym wieku. Z pomocą przychodzą warsztaty kulinarne, które będą świetną opcją zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Jest to połączenie pożytecznego z przyjemnym.

Dlaczego warto zdecydować się na warsztaty kulinarne?

Obecnie nie trzeba umieć gotować, aby móc zjeść pyszne posiłki. Wystarczy je kupić, bo lokale gastronomiczne zdają się wyrastać jak grzyby po deszczu. Oferta jest bardzo zróżnicowana, dzięki czemu można przebierać w daniach z różnych kuchni świata. Trzeba tylko złożyć zamówienie przez internet, a po kilkudziesięciu minutach zostanie ono dostarczone pod wskazany adres. Nie ma problemu ze znalezieniem restauracji, która ma do zaoferowania japońskie sushi, amerykańskiego burgera, włoską pizzę itd. Na sklepowych półkach znajdują się również gotowe dania, które wystarczy włożyć do piekarnika lub podgrzać w kuchence mikrofalowej. Nie można jednak liczyć na wysokie walory smakowe ani dużą wartość odżywczą. Warto poświęcić nieco czasu i energii, aby poznać tajniki gotowania pod okiem doświadczonych profesjonalistów. Z pomocą przychodzą warsztaty kulinarne. Katowice to miejscowość, w której odbywa się wiele tego typ szkoleń. Nauczenie się przygotowywania smacznych i prostych dań nie będzie ogromnym wyzwaniem. Są one świetną opcją zarówno dla amatorów, jak i osób chcących podszkolić swoje umiejętności. Kurs gotowania to rozwiązanie pozwalające na nauczenie się robienia swoich ulubionych potraw. Umożliwia rozwój osobisty. Zawsze warto inwestować w siebie, bo z pewnością to zaprocentuje w przyszłości. Wiele osób ciekawi to, jak powstają przysmaki z różnych kuchni świata, więc biorą udział w kursie, aby móc poszerzyć wiedzę.

Co przemawia za wzięciem udziału w warsztatach kulinarnych?

Warsztaty kulinarne można polecić osobom, które lubią pozytywnie zaskakiwać bliskich. Członkowie rodziny będą zachwyceni, gdy zostaną im podane pyszne posiłki. Jest wiele spotkań, świąt i imprez, podczas których nie może zabraknąć oczywiście smacznego jedzenia. Warto też wiedzieć, że dostępne są nawet kursy kulinarne online. Jest to duże udogodnienie. Można sporo się nauczyć, nie trzeba nawet wychodzić z domu, tracić pieniędzy ani czasu na dojazdy. Przekłada się to na spore oszczędności. Zaletą warsztatów gotowania jest możliwość poznania nowych smaków i produktów. Kolejną kwestią będzie nawiązywanie znajomości. Można spotkać się z ciekawymi osobami, które mają podobne zainteresowania. Uczestnictwo w zajęciach to świetna przygoda. W sprzedaży dostępne są rozmaite książki kucharskie, ale służą one tylko jako pomoc. Nie zastąpią zajęć z doświadczonym i wykwalifikowanym kucharzem. Zdradzi on także szereg tajników, dzięki którym kucharzenie stanie się prostsze, szybsze i efektywniejsze.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl