fit.pl mobile logo

Charytatywny maraton Zumby w Warszawie

Serdecznie zapraszamy na II Charytatywny Maraton Zumby. Organizatorzy przekażą dóchód na rzecz dwóch niepełnosprawnych chłopców: Szymona Szczypy oraz Aleksandra Jurka
Już 8 lutego na Uczelni Vistula (obecnie Akademia Finansów i Biznesu Vistula) odbędzie się Charytatywny Maraton Zumby.

Organizatorzy zbierać będą środki dla dwóch niepełnosprawnych chłopców - Szymona Szczypy i Aleksandra Jurka.

Na scenie wystąpią najlepsi trenerzy Zumby z całej Polski:

z Warszawy:
- Maja Korzeniowska-Wrońska
- Asia Wesołowska
- Marta Frankel
- Sylwia Kurpet
- Agnieszka Tertel
- Olga Marek
- Arek Skrok
- Michał Kurpet

z Krakowa:
- Ala Turczyńska-Bryl

z Kielc:
- Ania Półtorak
- Maciej Sarnat

z Myślenic:
- Maciek Jopek

z Błonia:
- Martyna Winiarek

z Grodziska Mazowieckiego:
- Sylwia Sowa-Okrasa

z Radomia:
- Sylwia Socha
 

Chcesz się bawić z nami? Podaruj chłopakom bilet- cegiełkę, którą odbierzesz w dniu imprezy. Koszt cegiełki to 50 zł.

Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji biletu poprzez przedpłatę na specjalnie założone na tę okazję konto ze specjalną zniżką:

dla osób dokonujących rezerwacji do 9 stycznia - wpłacamy na konto 35 zł.

rezerwacja dokonana do 2 lutego- 40 zł

Studenci Vistuli za okazaniem legitymacji studenckiej minus 10 zł od ceny biletu.

Pozostawienie dziecka ( od 3 r.ż. ) pod opieką profesjonalnych animatorów jedyne 5 zł. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

 

 

Przedpłaty należy dokonać na konto:

Michał Andrzej Molga

10 1020 1055 0000 9302 0338 3775 z dopiskiem rezerwacja biletu Imię i Nazwisko.

 

Istnieje możliwość dokonania dobrowolnej darowizny na rzecz chłopców z banków krajowych oraz zagranicznych na ten sam numer konta z dopiskiem: darowizna na rzecz Szymona i Alka.

 

Bilety zostaną przekazane w dniu wydarzenia.
Zapisy wyłącznie drogą mailową na adres pomocdlaszymona@gmail.com

 

Po dokonaniu przelewu prosimy o wysłanie potwierdzenia dokonania wpłaty na adres maila: pomocdlaszymona@gmail.com

Gwarantuje to natychmiastowe trafienie na listę uczestników.

O kolejności zapisów decyduje kolejność wpłat zrealizowanych po zarezerwowaniu wejściówki drogą mailową.

Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Nie będą uwzględniane zapisy poprzez posty i klikniecie "wezmę udział" w wydarzeniu i na fb, smsem, prywatne wiadomości, gołębiem pocztowym, oralne i inne skierowane do organizatora lub instruktorów prowadzących.

Wszystkie fundusze z wydarzenia zostaną przekazane na subkonta Szymona i Alka w Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą.

 

Organizatorzy i Instruktorzy nie pobierają żadnych zysków z tytułu udziału w wydarzeniu.
PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl