fit.pl mobile logo

Śląska 12 z nową siłownią

Śląska 12, inwestycja dewelopera ATAL, to kompleks apartamentów usytuowanych w biznesowej części Gdańska. Oprócz atrakcyjnej lokalizacji, nowoczesne apartamenty przyciągną gości specjalnymi udogodnieniami. Wśród nich jest siłownia w pełni wyposażona w sprzęt marki Technogym. Zarówno osoby przybywające do Gdańska w celu wypoczynku, jak i podróżujące służbowo, znajdą na Śląskiej 12 miejsce dla aktywności i relaksu.

Siłownia na Śląskiej 12 to komfortowa, kameralna przestrzeń. Goście mogą przeprowadzić w niej codzienny trening o dowolnej porze dnia, bez konieczności opuszczania budynku. Znajdziemy tutaj sprzęty cardio z linii Forma. Są to m.in. rowery i bieżnie ze specjalnymi opcjami, takimi jak CPR System, który monitoruje tętno i na tej podstawie dostosowuje opór urządzenia. W strefie siłowej skorzystamy z atlasu Unica. To wielofunkcyjne urządzenie treningowe umożliwiające przeprowadzenie treningu wszystkich grup mięśniowych. Na siłowni nie zabrakło też bestsellerowej ławki Technogym Bench z akcesoriami treningowymi – hantlami i gumami oporowymi.

- Śląska 12 odpowiada naszemu wyobrażeniu o nowoczesnych apartamentach inwestycyjnych. Będąc jedną z czołowych firm na rynku deweloperskim, rozumiemy rosnące zainteresowanie inwestorów takimi udogodnieniami dla gości, jak sale fitness i siłownie. Bardzo pozytywnie wpływają one na atrakcyjność tego typu obiektów mieszkaniowych. Dlatego we współpracy z Technogym, dostawcą innowacyjnych rozwiązań sprzętowych i cyfrowych w branży fitness, stworzyliśmy to nowoczesne i komfortowe miejsce aktywnego spędzania czasu – komentuje Angelika Kliś, Członek Zarządu ATAL.

Projektując siłownię dla inwestycji Śląska 12 postawiliśmy na intuicyjne, nowoczesne sprzęty treningowe. Zestaw sprzętu treningowego został dobrany tak, by bez względu na poziom zaawansowania i częstotliwość treningów móc znaleźć dla siebie odpowiedni program ćwiczeń i aktywnie spędzić czas. Aby urozmaicić trening, użytkownicy mogą skorzystać z aplikacji Technogym, w której znajdą różnorodne plany ćwiczeń i wyzwania. Goście z pewnością docenią dostęp do siłowni podczas pobytu i wrócą do niej niejednokrotnie – dodaje Piotr Dera, Key Account Manager w ITP S.A. Technogym Polska.

Dogodna lokalizacja w pobliżu Zatoki Gdańskiej i licznych terenów rekreacyjnych, takich jak Park Nadmorski im. Ronalda Reagana, Park Jelitkowski i Park Oliwski, sprawia, że Śląska 12 to gorący punkt na mapie Gdańska. Dodatkowo, na gości czeka wiele udogodnień: lobby z recepcją, elektroniczne zamki na kartę, 4 lokale usługowe, miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz siłownia ze sprzętem Technogym, wiodącą marką sprzętu fitness. To miejsce dla każdego, kto szuka w Gdańsku miejsca na udany wypoczynek.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl