fit.pl mobile logo

Taniec z Gwiazdami - odcinek piąty

56

W tym odcinku Tańca z gwiazdami pary tańczyły jive’a. Po raz pierwszy pozwolono im też zrobić z tańca show, skupienie się na technicznych szczegółach nie było priorytetem.

Występ zaczęła Joanna Liszowska z Robertem Kochankiem. Czego by o tej aktorce nie mówić, trzeba jej przyznać jedno - wiele drobniejszych kobiet porusza się z mniejszą gracją i lekkością niż ona. Efektowny taniec z saltami, zakończony szpagatem, nie zachwycił jednak jury. Para uzyskała 30 punktów. Jedynie Piotr Galiński sprawiał wrażenie zadowolonego, powiedział nawet:

- Szkoda, że nie tańczyliście dłużej, może zrzuciłabyś coś poza spódnicą.

Drugą parą byli Przemek Cypryański z Anetą Piotrowską. Przemek też wykonał dwa efektowne salta, a Aneta dzielnie sekundowała mu w tańcu... w trampkach wyszywanych cekinami. Trochę ułatwiła tym sobie występ. Jej obuwie skomentował Hubert Urbański:

- Wiśniewski wyłożył sobie takimi cekinami motocykl. Ale nie wiem, czemu o tym wspomniałem, bo te buty nawet mi się podobają...

[-------]

Cypryański z Piotrowską też jednak nie zachwycili jury - tylko 32 punkty.

Kinga Rusin i Stefano Terrazzino wystąpili jako trzecia para. Jak się okazało, płaskie baletki utrudniały Kindze występ, który jury oceniło w efekcie na 32 punkty. Jako czwarta wystąpiła Maria Wałęsa z Pawłem Godkiem. Największą uwagę zwracały jej sztuczne rzęsy - szerokie, fioletowe, wyglądające upiornie na drobnej twarzy prezydenckiej córki. Jej taniec nie wzbudził większego entuzjazmu - dostała 30 punktów i odpadła z programu. Piątą parę tworzyli Marcin Mroczek z Edytą Herbuś. Tu było na co popatrzeć - błyskawiczny jive do znanej melodii Let’s Twist Again wywołał burzę braw, spodobał się też jury. Para dostała 35 punktów.

Przedostatnią parą byli Przemysław Sadowski z Ewą Szabatin. Sadowski wyjaśnił, dlaczego przed każdym programem całuje obrączkę:

- Każdy mój taniec to hołd dla mojej żony.

Pokazano też jeden z wieczorów, który Sadowski spędził wraz z żoną - Agnieszką Warchulską, tancerką Ewą Szabatin oraz jej narzeczonym. Była to wyraźnie odpowiedź aktora na artykuł w Fakcie. Na szczęście nie przeszkodził on Sadowskiemu w zatańczeniu na takim poziomie, że jako pierwszy w tej serii Tańca z gwiazdami otrzymał 40 punktów. Warchulska wręczyła kwiaty jemu i Ewie. Kiedy jednak Sadowski usłyszał ciepłe słowa od Iwony Pavlović, wręczył jej kwiaty od żony. Podczas ogłaszania punktacji miał łzy w oczach.

Ostatnią parą wieczoru był Peter Lucas z Dominiką Kublik. Para zatańczyła bardzo dobrze - chwalono ich za dobrą technikę. Otrzymali 36 punktów.

Wyniki:

nr

para

 punkty
sędziów


 ranking
sędziów


ranking
widzów


suma
punktów


klasyfikacja

rodzaj
tańca


1.

Joanna i Robert

30

2

3

5 pkt.

miejsce 6.

 jive

2.

Kinga i Stefano

32

4

4

8 pkt.

miejsce 4.

 jive

3.

Michał i Izabela
   
 

 

 

 

 4.

Peter i Dominika

36

6

2

8 pkt.

miejsce 5.

jive

 5.

Przemek i Aneta

32

4

5

9 pkt.

miejsce 3.

 jive

 6.

Maria i Paweł

30

2

1

3 pkt.

miejsce 7.

 jive

 7.

Magdalena i Robert

 

 

 

 

 

 

 8.

Przemek i Ewa

40

7

6

13 pkt.

miejsce 1.

 jive

 9.

Marcin i Edyta

35

5

7

12 pkt.

miejsce 2.

 jive

 10.

Kaja i Piotr

 

 

 

 

 

 

 

Para nr 6 – Maria Wiktoria Wałęsa i Paweł Godek otrzymała najniższą sumę punktów i musiała opuścić program. Nastęny odcinek 8 października.


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl