fit.pl mobile logo

Wróć do formy po ciąży

Pierwsze miesiące życia dziecka zazwyczaj przynoszą młodym mamom wielką radość, ale również mnóstwo nowych, codziennych obowiązków, nieprzespane noce i przemęczenie. Wytężona opieka nad maleństwem niejednokrotnie odsuwa na dalszy plan zabiegi pielęgnacyjne i ćwiczenia regenerujące ciało, tak potrzebne kobiecie, po okresie ciąży  
Masaz tajski ChaiyoMasaż tajski to wyjątkowa kompozycja profesjonalnych technik masowania, połączonych z akupresurą najważniejszych punktów ciała oraz wybranych elementów jogi. Jest on niczym energetyczny zastrzyk sił witalnych, który pozwala na głęboką regenerację ciała, ale również duszy.

Dzięki pozbyciu się nagromadzonych w ciele toksyn szybko odczuwamy przyrost sił witalnych, a uczucie odprężenia towarzyszy nam niejednokrotnie nawet przez kilka dni. Dodatkowo – leczniczy, miarowy ucisk najistotniejszych punktów ciała uśmierza ból pleców, miednicy oraz nóg, likwiduje również napięcie karku, szyi i ramion.

Specjalny, pociążowy zabieg, oferowany w Centrum Terapii Chaiyo, pomaga zgubić zbędne kilogramy, ujędrnić skórę, a nawet - zredukować rozstępy.


  [-------]

Salon Chaiyo Wroclaw1Jak mówi Monika Możdzeń: „Starannie wyselekcjonowane techniki masowania, poprzez stymulację układu limfatycznego i krwionośnego, przyspieszają wydalanie nadmiaru wody z organizmu, niwelują cellulit, a także ułatwiają powrót ciała do pierwotnego rozmiaru. Systematyczne zabiegi umożliwiają osiągnięcie efektu szczupłej i jędrnej sylwetki, w sposób całkowicie bezinwazyjny, bezpieczny i bardzo przyjemny”.

Co ważne – terapia koncentruje się również na łagodzeniu napięć stresopochodnych. Pomagają w tym balsamy kamforowe oraz okłady zawierające naturalne zioła, które kojąco wpływają nie tylko na mięśnie, ale również na zmysły. Masaż ten ma jeszcze jedną zaletę – powoduje wydzielanie endorfiny, zwanej hormonem szczęścia, dzięki czemu ma on zbawienny wpływ na samopoczucie młodej mamy.

Dopełnieniem atmosfery odprężenia jest nastrojowa muzyka, orientalny wystrój wnętrza i sama obecność tajskich masażystek, które szkolone w świątyni Wat Po w Bangkoku, są wyjątkowo delikatne i świetnie przygotowane technicznie do wykonywania masaży wg tradycyjnych, niezmiennych od lat technik. Dzięki temu, już godzinnej sesji masażu w Chaiyo, każda mama poczuje głęboki relaks i z pewnością łatwiej sprosta licznym obowiązkom dnia codziennego. Zrelaksowana i pełna energii - w pełni doceni uroki macierzyństwa.

fot.:www.tajskimasaz.pl

www.fit.pl
 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl