fit.pl mobile logo

Już niebawem Finał XVIII Edycji Pucharu Kinder + Sport

W cieniu rozgrywek o Mistrzostwo Europy w piłce nożnej swoje rozgrywki toczyli najmłodsi siatkarze. Tegoroczny finał wyłoni zdobywców Pucharu Kinder + Sport
kinder 92 jpg 800x600 sharpen q100W tym roku testowo finały odbędą się znacznie wcześniej. Zamiast tradycyjnego pierwszego weekendu września, najlepsi młodzi zawodnicy i zawodniczki w mini siatkówce przyjadą na gościnną halę w Zabrzu w pierwsze dwa dni lipca.

Zamiast rozpoczynać wakacje czeka ich walka o najwyższe nagrody pucharu Kinder + Sport 2012.

To już piąty rok kiedy rozgrywki odbywają się pod patronatem firmy Ferrero Polska, które nie tylko jest fundatorem nagród, ale wspiera polską siatkówkę na wiele innych sposobów – m.in. finansując materiały dydaktyczne dla trenerów i nauczycieli WF, przygotowane przez Akademię Polskiej Siatkówki.

Tegoroczne eliminacje wyłoniły finalistów, jak co roku pobito rekord frekwencji – to oznaka, ze turniej rozwija się prawidłowo i o przyszłość polskiej siatkówki nie musimy się martwić. Z całą pewnością wśród uczestników tegorocznych finałów znajdą się przyszli następcy ambasadora programu Sebastiana Świderskiego i innych czołowych polskich siatkarzy.

Na rosnącą każdego roku popularność turnieju ma na pewno wpływ atrakcyjność głównych nagród. W latach ubiegłych młodzi sportowcy wyjeżdżali m.in. do Włoch na spotkania z ambasadorem turnieju Sebastianem Świderskim, na mecze reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Świata, mieli okazję do spotkania z kadrą narodową.

W tym roku główną nagrodą dla najlepszych będzie wyjazd na mecze Memoriału Huberta Jerzego Wagnera w Zielonej Górze, podczas którego młodzi siatkarze spotkają się z kadrą Polski, która prosto z Memoriału uda się do Londynu, aby walczyć o medale Igrzysk Olimpijskich. Podczas Memoriału Wagnera młodym sportowcom będzie oczywiście towarzyszył Sebastian Świderski, pod którego fachowym okiem zwycięzcy odbędą treningi siatkarskie.

Sebastian pojawi się również w Zabrzu w poniedziałek 2 lipca 2012 roku, organizatorzy szykują również inne niespodzianki, ale o tych dowiemy się wkrótce.

Zapowiadają się po raz kolejny wielkie emocję, które co roku towarzyszą finałom Kinder + Sport. Oprócz nagrody głównej na uczestników czeka również szereg nagród rzeczowych, ufundowanych przez sponsora rozgrywek firmę Ferrero.

Wielki Finał rozgrywek o Puchar Kinder+Sport 2012

1-2 Lipca 2012

Miejsce rozgrywek:

HALA SPORTOWA MOSIR W ZABRZU, UL. MATEJKI 6

01.07.2012 r. – godz. 09.00 – 09.15 uroczyste otwarcie Turnieju

godz. 09.40 – 13.00 gry turniejowe

godz. 13.30 – 19.30 c.d. gier

02.07.2012 r. - godz. 09.00 – 12.30 gry turniejowe

godz. 13.00 – 15.00 c.d. gier

godz. 15.30 – 16.30 ogłoszenie wyników rozdanie nagród.

www.dziecko.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl